Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kammel za granicą, a tymczasem jego była partnerka ujawnia prawdę o show-biznesie. "Do tej pory nie rozumiem"
Michał Fitz
Michał Fitz 19.04.2023 11:45

Kammel za granicą, a tymczasem jego była partnerka ujawnia prawdę o show-biznesie. "Do tej pory nie rozumiem"

Tomasz Kammel
fot. KAPiF

Tomasz Kammel był przez dekadę związany z Katarzyną Niezgodą. Choć kobieta sama celebrytką nie jest, przez pewien czas była częścią show-biznesu z uwagi na swojego ówczesnego ukochanego. Jak wspomina pobyt w tej specyficznej branży?

W końcu wiele osób po latach żałuje wejścia do show-biznesu. Czy Katarzyna Niezgoda też może tak stwierdzić?

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda

Tomasz Kammel obecnie jest w Nowy Jorku na ślubie swoich znajomych i prawdopodobnie bawi się tam z inną towarzyszką. Rozdział związany z Katarzyną Niezgodą został zamknięty w 2015 roku. O ich rozstaniu pisało się wiele, ale pomimo plotek para rozeszła się z klasą.

Dziś była ukochana prezentera ma już nową miłość. Od dwóch lat jest zaręczona z Pawłem Markiewiczem, który zajmuje się aktorstwem i muzyką. Jest jednak osobą zdecydowanie mniej popularną od Kammela, dlatego nie można powiedzieć, że nowy partner ponownie wprowadził ją na salony. Wydaje się, że Niezgodzie nawet to odpowiada

"Jeden z dziesięciu": Padł jeden z najsłynniejszych cytatów w historii. Uczestnik nie miał pojęcia, chciał zapaść się pod ziemię

Katarzyna Niezgoda o show-biznesie

Kobieta przyznała w rozmowie z serwisem “Jastrząb Post”, że sama tak naprawdę nigdy nie aspirowała do tego, by być częścią show-biznesu, a stała się nią jedynie po znajomości, przez swojego byłego partnera i innych bliskich osób. Choć wówczas prasa często o niej pisała i nie zawsze pozytywnie, swoją przygodę w tym środowisku ocenia zaskakująco dobrze.

- Do tej pory nie rozumiem, dlaczego tak się wydarzyło, że tak otwarcie zostałam przez ten show-biznes przyjęta, i to mnie cały czas zaskakuje przyznała Niezgoda.

Katarzyna Niezgoda o relacji z Tomaszem Kammelem

W dalszej części rozmowy kobieta wyjawiła, że wciąż utrzymuje część kontaktów, które nabyła w show-biznesie. Czy w takim razie jednym z nich jest Tomasz Kammel? Okazuje się, że nie.

Była ukochana prowadzącego “Pytanie na śniadanie” nie chciała się specjalnie rozwodzić na temat jej relacji z nim. Przyznała jedynie, że po rozstaniu obydwoje poszli swoimi ścieżkami.

Zobacz zdjęcie:

Niezgoda i kammel.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post