Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauci dokopali się do PIORUNUJĄCYCH informacji, chodzi o rodziców Luny
Anna Borkowska
Anna Borkowska 20.02.2024 11:37

Internauci dokopali się do PIORUNUJĄCYCH informacji, chodzi o rodziców Luny

Internauci dokopali się do PIORUNUJĄCYCH informacji, chodzi o rodziców Luny, reprezentantki na Eurowizję
Internauci dokopali się do PIORUNUJĄCYCH informacji, chodzi o rodziców Luny, reprezentantki na Eurowizję, Fot. Kapif

Z dnia na dzień, tajemnicza postać Luny, która ma reprezentować naszą ojczyznę na Eurowizji, staje się coraz bardziej widoczna w mediach. Dziennikarze, fani i obserwatorzy sceny muzycznej z niecierpliwością śledzą każdy krok artystki, chcąc poznać więcej szczegółów na temat jej osoby, twórczości i planów na przyszłość. Właśnie wyszły na jaw bardzo ciekawe informacje na temat rodziców 24-letniej piosenkarki. Jak myślicie, o co może chodzić?

Luna robi prawdziwą furorę w mediach

24-letnia Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, została wybrana do reprezentowania naszego kraju na tegorocznej Eurowizji. Dziewczyna z dnia na dzień staje się obiektem coraz większego zainteresowania. Wiele osób zastanawia się, kim tak naprawdę jest ta tajemnicza piosenkarka. Prezentujemy dla was garść faktów i plotek, które krążą wokół jej osoby.

Luna urodziła się 28 sierpnia 1999 roku w Warszawie. To utalentowana artystka, która obecnie studiuje na kierunku Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Oprócz swoich zainteresowań akademickich, pasjonuje się sztuką, muzyką i szeroko pojętą kulturą. Nie tylko śpiewa, ale także gra na skrzypcach i fortepianie, a także angażuje się w proces tworzenia własnych utworów muzycznych. Dodatkowo, Luna jest również instruktorką jogi, co świadczy o jej wszechstronności i zainteresowaniach w dziedzinie zdrowia i równowagi psychicznej. Sztuka, filozofia, moda i astrologia to obszary, w których się rozwija i które stanowią dla niej nieustające źródło inspiracji i fascynacji.

Artur Orzech DOSADNIE skomentował wybór Luny na Eurowizję! Elżbieta Zapendowska skrytykowała piosenkę Luny! Padły MOCNE słowa

Luna poleci do Szwecji na Eurowizję

W poniedziałek ogłoszono oficjalnie, że Luna, z porywającą piosenką "The Tower", została wybrana do reprezentowania Polski na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. To ogromne wydarzenie w świecie muzyki, które wzbudziło wielkie emocje wśród fanów i obserwatorów tego wydarzenia. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na występ Luny i trzymają kciuki za jej sukces na międzynarodowej scenie muzycznej.

Luna
Luna

Warto dodać, że w trakcie wewnętrznych preselekcji, Luna zgromadziła 34 punkty, co dało jej zwycięstwo z minimalną różnicą nad Justyną Steczkowską. To niesamowite osiągnięcie, które pokazuje siłę i talent młodej artystki. Jej wyjątkowy występ oraz znakomite wykonanie piosenki "The Tower" zachwyciły jury i publiczność, co zaowocowało tym historycznym sukcesem. Luna, dzięki swojemu niezwykłemu talentowi i determinacji, ma teraz okazję reprezentować Polskę na prestiżowej scenie Eurowizji.

Kim są rodzice Luny? Internauci dotarli do piorunujących informacji

Według informacji zdobytych przez internetowych pasjonatów, istnieją przypuszczenia, że Luna może pochodzić z zamożnej rodziny, a jej rodzice są milionerami!

Zdaniem internautów, jej ojciec, Andrzej Wielgomas, jest bogatym biznesmenem. Niektóre doniesienia wskazują, że firma “Dawtona” produkująca soki, sosy oraz ketchupy, należy właśnie do niego.

Luna
Luna

W wywiadach Luna niejednokrotnie podkreślała, że to właśnie jej tato odegrał kluczową rolę w kształtowaniu jej wartości i podejścia do pracy. Opowiadała, że od najmłodszych lat obserwowała jego determinację i poświęcenie w prowadzeniu biznesu, co stanowiło dla niej inspirację i wzór do naśladowania. 

Dzięki naukom i wsparciu ojca, Luna nauczyła się znaczenia ciężkiej pracy, samodyscypliny oraz konsekwencji w dążeniu do celu, co w znaczący sposób wpłynęło na jej rozwój artystyczny i osobisty. Ta więź rodzinna i przekazywane wartości są dla Luny fundamentem jej życiowej filozofii i motywacją do osiągania sukcesów.

Czy Luna jest z kimś związana?

Wielu fanów reprezentantki Eurowizji - Luny - zastanawia się, czy jest ona z kimś w związku? Piosenkarka właśnie wyznała prawdę. Mimo iż Luna zazwyczaj jest bardzo dyskretna, jeśli chodzi o swoje życie prywatne, w jednym z wywiadów postanowiła podzielić się pewną częścią swojej historii i wyznała, że obecnie jest singielką.

Luna
Luna

Obecnie szukam przede wszystkim czasu na miłość do siebie, dzięki której mogę otworzyć moje serce dla innych. Bratniej duszy jeszcze nie znalazłam - zdradziła w wywiadzie dla portalu "Co Za Tydzień".

Tagi: Luna
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?