Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia 18-letnia Roksana Węgiel? Lepiej złapcie się czegoś, zanim zobaczycie tę kwotę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.06.2023 13:05

Ile zarabia 18-letnia Roksana Węgiel? Lepiej złapcie się czegoś, zanim zobaczycie tę kwotę

Roksana Węgiel, pieniądze
fot. KAPiF, Canva

Zarobki gwiazd od zawsze budzą ciekawość, niekiedy również spore kontrowersje. W najnowszym wywiadzie wyszło na jaw, jaka suma wpływa na konto Roksany Węgiel po jednym koncercie. Ta suma może nieźle zaskoczyć!

Roksana Węgiel zarobiła swój pierwszy milion w wieku 17 lat. Niedawno zakupiła również swoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne, którym chwaliła się w mediach społecznościowych. Zdaje się, że gwiazda nie może narzekać na swoje zarobki.

Roksana Węgiel jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się w 2018 roku, gdy zwyciężyła w pierwszej edycji programu “The Voice Kids”. Niecały rok później wzięła udział w 16. konkursie dziecięcej Eurowizji, w której również zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Dziś Roksana Węgiel jest uznawana za jedną z najbardziej popularnych artystek nowego pokolenia w Polsce.

W środowym wydaniu “Pytania na Śniadanie” wzięto pod lupę prężnie rozwijającą się karierę Roxie Węgiel. Poruszono również kwestię jej zarobków! Prowadzący program Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski rozmawiali na te tematy z Aleksandrą Grysz.

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Ile zarabia Roksana Węgiel?

W najnowszym “Pytaniu na Śniadanie” Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozmawiali z Aleksandrą Grysz na temat kariery Roksany Węgiel. Nie da się ukryć, że w dość krótkim czasie wokalistka doczekała się ogromnej sławy oraz rzeszy wiernych fanów. Jednak zwrócono uwagę, że wraz z dorastaniem Roxie zaczęły narastać kontrowersje dotyczące jej odmienionego wizerunku.

– Teraz nie ma się czemu dziwić, że ludzie może tak reagują, szokują, że ona przeszła taką metamorfozę. Ale minęło 5 lat. Z dziewczyny, która miała wtedy 13 teraz jest kobietą, wydoroślała. Oprócz tego, że wydoroślała, to cały czas realizuje te swoją pasję, nie rezygnuje z niej, a pasja, jaką jest show-biznes, jaką jest muzyka, jest też dochodowa – tłumaczyła Aleksandra Grysz.

Od tematu dochodów dziennikarka płynnie przeszła do zarobków Roksany Węgiel.

– Tabloidy ostatnio zaczęły wyliczać, ile Roxie Węiel może zarabiać na jednym koncercie, bo przecież kupiła sobie mieszkanie inwestycyjne, drugie wykańcza razem ze swoim narzeczonym. Nawet mówiła w jednym z ostatnich wywiadów, że kiedy miała 17 lat, zarobiła swój pierwszy milion. Można pozazdrościć! – dodała.

Ile Roksana Węgiel zarabia na jednym koncercie?

– Jeden z polskich tabloidów wyliczył, że Roxie Węgiel za jeden koncert, jak myślicie, ile może zarabiać? Tak mniej więcej? – w pewnym momencie zapytała prowadzących Aleksandra Grysz.

Maciej Kurzajewski szybko poddał się w strzelaniu, jednak jego partnerka postanowiła spróbować swoich sił w udzieleniu odpowiedzi:

– 30 tysięcy? – strzeliła Katarzyna Cichopek. Okazało się, że aktorka ma rację! Roksana Węgiel może na jednym koncercie zarobić nawet 30 tysięcy złotych!

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"