Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Grzegorz Skawiński? Prawda nas zaskoczyła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.06.2024 06:00

Ile lat ma Grzegorz Skawiński? Prawda nas zaskoczyła

Grzegorz Skawiński
fot. KAPIF; TikTok/@lifeinfacts_

Grzegorz Skawiński od lat działa na polskiej scenie muzycznej. Dla wielu fanów może on pochwalić się nie tylko ogromnym talentem, ale też wiecznie młodym wyglądem. Wiemy, ile lat tak naprawdę ma lider zespołu Kombi. Piosenkarz zdradził swój przepis na sukces.

Grzegorz Skawiński od lat zachwyca nas swoim talentem

Muzyk ma na swoim koncie mnóstwo legendarnych przebojów, które do dzisiaj nuci cała Polska. Grzegorz Skawiński przez lata był członkiem wielu grup muzycznych, takich jak, Kameleon, Horoskop, Akcenty, O. N. A, Skawalker oraz Kombi, który bez wątpienia przyniósł mu największą rozpoznawalność.

Dodatkowo piosenkarz działa również solowo, a w 2012 roku wydał swój drugi solowy album. Znany jest nie tylko jako charyzmatyczny wokalista, ale również wybitny gitarzysta. Wielokrotnie brał udział w Gitarowym Rekordzie Świata we Wrocławiu, gdzie wykonywał między innymi utwory z repertuaru Jimiego Hendriksa.

Grzegorz Skawiński.jpg
Grzegorz Skawiński od lat zachwyca nas swoim talentem, fot. KAPIF
Grzegorz Skawiński
Grzegorz Skawiński od lat zachwyca nas swoim talentem, fot. KAPIF
Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto W Sejmie rozległa się głucha cisza, wszystko po słowach o Rewińskim

Ile lat tak naprawdę ma Grzegorz Skawiński?

Co ciekawe, muzyk może pochwalić się nie tylko niesamowitym talentem oraz wierną rzeszą fanów, ale też wiecznie młodym wyglądem. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w tym roku Grzegorz Skawiński będzie obchodził swoje 70. urodziny. Piosenkarz przyszedł na świat 6 lipca 1954 roku w Mławie.

Zaskakujące jest to, że zarówno wygląd, jak i niesamowita energia wokalisty w ogóle nie wskazuje na jego wiek. Podczas swojego ostatniego wywiadu lider zespołu Kombi ujawnił fanom sekret swojego wiecznie młodego wyglądu.

grzegorz skawiński
Ile lat tak naprawdę ma Grzegorz Skawiński?, Fot. TRICOLORS/East News
Grzegorz Skawiński
Ile lat tak naprawdę ma Grzegorz Skawiński?, Fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Król Karol nie pomaga sobie w leczeniu. Słowa jego ukochanej zdumiewają.

Grzegorz Skawiński zdradza sekret swojego młodego wyglądu

Okazało się, że uwielbiany przez tłumy artysta ceni sobie aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Grzegorz Skawiński dba o to, aby regularnie uprawiać sport oraz chodzić na długie spacery.

Dobrze się odżywiam przede wszystkim. Staram się też regularnie ruchu zażywać. Bardzo prostą rzecz robię - długie spacery w szybkim tempie. Chodzę tak 7-10 kilometrów minimum 3 lub 4 razy w tygodniu. Czasami robię jakieś rozciąganie albo coś tam, a poza tym tak nie przesadzam z tym wszystkim - ujawnił lider zespołu Kombi podczas swojego ostatniego wywiadu.

Jakiś czas temu muzyk przyznał również, że całkowicie zrezygnował z alkoholu. To postanowienie ma pomóc mu w zadbaniu o lepsze zdrowie i samopoczucie.

Postawiłem sobie takie wyzwanie z pobudek zdrowotnych. Chcę, żeby wątroba i serce były zdrowe. I nie chcę prowokować niektórych zachowań. Dlatego staram się prowadzić, na tyle, na ile mi pozwala rockandrollowy styl życia, zdrowy tryb życia — powiedział w rozmowie z “Faktem”.