Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Duda na językach! Do sieci wyciekły zdjęcia, z tego się nie wywinie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 22:16

Andrzej Duda na językach! Do sieci wyciekły zdjęcia, z tego się nie wywinie

Andrzej Duda na językach
Andrzej Duda na językach, fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News; KAPIF

Andrzej Duda zaskoczył absolutnie wszystkich. Prezydent naszego kraju postanowił spędzić ten weekend w kreatywny sposób i w całości oddać się swojej największej pasji. Niesamowite, na czym przyłapali go internauci.

Andrzej Duda w całości oddaje się swojej pasji

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że prezydent Rzeczypospolitej Polski od młodości kocha narty i gdy tylko nadarzy się ku temu okazja, z chęcią wybiera się na stok, aby oddać się swojej pasji. Już niejednokrotnie mogliśmy zaobserwować, że nie tylko uwielbia spędzać aktywnie czas na nartach, ale też może pochwalić się naprawdę imponującymi zdolnościami w dziedzinie tego sportu.

Podobnie było teraz, gdy głowa naszego państwa postanowiła zapomnieć na chwilę o pracy i powrócić do swojego ukochanego hobby. Internauci właśnie przyłapali polityka na tym, jak pokonuje górskie stoki.

Taką nauczycielką była Agata Duda. Uczniowie właśnie ujawnili prawdę, dosadne słowa Najpierw Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Teraz się przyznał, padły 2 słowa: "Andrzej Duda", ujawnił więcej

Internauci przyłapali Andrzeja Dudę

W sieci natychmiast pojawiły się zdjęcia, na których możemy zauważyć, w jaki sposób Andrzej Duda spędza grudniowy weekend. Tym razem prezydent Rzeczypospolitej Polski pojawił się w Kluszkowcach w okolicach Nowego Targu, gdzie widzimy, jak z przyjemnością oddaje się ukochanej jeździe na nartach.

Polityk został przyłapany przez portal TVN24, który na swoim profilu w social mediach opublikował zdjęcia zapalonego narciarza. Okazało się, że o sportowym weekendzie głowy naszego państwa media dowiedziały się od anonimowych informatorów, którzy spotkali Andrzeja Dudę na stoku. Stacja potwierdziła to również podczas rozmowy z recepcjonistką z hotelu w Czorsztynie.

Dziś rano od 9 prezydent szusuje na nartach na dopiero otwartym wyciągu Czorsztyn-Ski. Obstawa co najmniej trzy auta, plus karetka i goprowcy w pogotowiu na stoku 

ZOBACZ TEŻ: Zabawna wpadka Agaty Dudy stała się prawdziwym hitem sieci. Czy Pierwsza Dama zignorowała swojego męża?

Andrzej Duda kocha narty. Co na to Agata Duda?

Każdy doskonale wie, że prezydent naszego kraju jest zapalonym narciarzem, jednak na stoku pojawia się raczej sam, bez towarzystwa swojej żony Agaty Dudy. Szybko rozwiewamy wszystkie wątpliwości — para prezydencka nie jest ze sobą pokłócona, a Pierwsza Dama nie unika swojego męża.

Po prostu żona Andrzeja Dudy nie jest wielką fanką tego sportu, o czym możemy przeczytać na łamach opublikowanej niedawno biografii autorstwa Anny Nowak. Co ciekawe, to właśnie wspólna jazda na nartach miała być sposobem Pierwszej Damy na poderwanie swojego obecnego męża w młodości. Jednak zaraz po ślubie prawda wyszła na jaw, a żona prezydenta nigdy nie uprawiała już tego sportu.

To było jedyne oszustwo matrymonialne, jakiego dopuściła się moja żona. Jako moja dziewczyna uczyła się jeździć, a jakże. Bywała ze mną w Bukowinie Tatrzańskiej. Ślub wzięliśmy w lutym. Zaproponowałem małżeński wyjazd na narty, a ona: nigdy więcej! I wyrzuciła narty do piwnicy - powiedział kiedyś Andrzej Duda w rozmowie z “Super Expressem”

Tagi: Andrzej Duda