Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na grobie Lecha i Marii. Jedno ujawnia prawdę o ich relacji
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.11.2023 17:20

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na grobie Lecha i Marii. Jedno ujawnia prawdę o ich relacji

Andrzej Duda, Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem odwiedzili grób Lecha i Marii Kaczyńskich. Fot. KAPiF

Na Uroczystość Wszystkich Świętych Andrzej Duda wybrał się na krakowski Wawel, by uczcić pamięć tragicznie zmarłych Marii i Lecha Kaczyńskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż prezydent wybrał się tam z Martą Kaczyńską, która odwiedzała grób rodziców. Powszechne zaskoczenie wzbudził pewien szczegół w ubiorze Andrzeja Dudy. Mówi on wiele o relacji, która łączy go z Kaczyńską. 

Andrzej Duda uczcił pamięć Lecha i Marii Kaczyńskich

10 kwietnia 2010 roku był tragicznym dniem, który na zawsze zapisał się na kartach polskich historii. Doszło wówczas do katastrofy lotniczej w Smoleńsku, w której zginęło 96 osób, na czele z ówczesną głową państwa i jego małżonka — Lechem i Marią Kaczyńskimi. To wydarzenie do dziś jest wspominane przy okazji m.in. miesięcznic smoleńskich. Również obchodzony ostatnio Dzień Wszystkich Świętych był idealną okazją, by uczcić pamięć wszystkich poległych w katastrofie.

1 listopada miliony Polaków udały się na cmentarze w całym kraju, by zgodnie z tradycją wspomnieć swoich zmarłych bliskich. Nie inaczej postąpił Andrzej Duda, który udał się w podróż aż do Krakowa, gdzie spoczywają szczątki tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii. Postanowiliśmy przeanalizować okoliczności, w jakich prezydent RP odwiedził Wawel — dzięki temu doszliśmy do zaskakujących wniosków!

"WSTYD!". Andrzej Duda w skandaliczny sposób obraził Grocholę. Pisarka żąda przeprosin. W mediach burza

Marta Kaczyńska w towarzystwie Andrzeja Dudy pojawiła się na grobie pary prezydenckiej

W tym roku mija 13 lat od katastrofy smoleńskiej. W tym czasie córka tragicznie zmarłych Lecha i Marii Kaczyńskich zdążyła po raz 3 wyjść za mąż, za przedsiębiorcę Piotra Zielińskiego, a także urodzić trzecie dziecko, synka Stanisława Lecha. Choć wygląda na to, że w jej życiu prywatnym wiele się działo, jeden fakt pozostaje niezmienny — Marta Kaczyńska nie angażuje się w politykę. Mimo to co jakiś czas można zobaczyć ją w towarzystwie osób, które związane są z Prawem i Sprawiedliwością. 

W Dzień Wszystkich Świętych Marty Kaczyńskiej nie mogło zabraknąć na grobie ukochanych rodziców, który znajduje się na Wawelu w Krakowie. Na miejsce spoczynku Lecha i Marii Kaczyńskich przybyła w towarzystwie męża, córki Martyny oraz 4-letniego synka Stanisława. Okazuje się, że u boku Marty pojawiła się jeszcze jedna osoba — prezydent Andrzej Duda.

Projekt bez nazwy - 2023-11-03T170723.320.png
Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński. Fot. KAPiF

Szczegół ujawnił prawdę o stosunkach Marty Kaczyńskiej i Andrzej Dudy

1 listopada Marta Kaczyńska wraz z rodziną wzięła udział we mszy świętej w Katedrze na Wawelu, a następnie udała się do Krypty pod Wieżą Srebrnych Dzwonów, by pogrążyć się w modlitwie oraz złożyć kwiaty przy sarkofagu tragicznie zmarłej w 2010 roku pary prezydenckiej. Na miejsce spoczynku Lecha i Marii Kaczyńskich udał się również Andrzej Duda. Strój prezydenta wiele zdradza o jego relacji z Martą i jej bliskimi!

Na spotkaniu na Wawelu Andrzej Duda miał na sobie jasną koszulę, granatowy płacz oraz ciemne, materiałowe spodnie. Szczegółem, który od razu przykuwa wzrok, jest fakt, iż prezydent zrezygnował z włożenia krawatu do górnej części stroju. Jego ubiór może więc sugerować, że charakter jego wizyty był bardziej “przyjacielski” i “rodzinny” niż oficjalny. Wydaje się więc, że traktuje on bratanicę prezesa PiS i jej rodzinę jak bliskie osoby.

Projekt bez nazwy - 2023-11-03T170713.349.png
Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem odwiedzili grób Lecha i Marii Kaczyńskich. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-03T170749.268.png
Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem odwiedzili grób Lecha i Marii Kaczyńskich. Fot. KAPiF

źródło: pudelek.pl

Tagi: Andrzej Duda