Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel OSTRO przegiął?! Media donoszą o pozwach sądowych, Kasia Cichopek nie zniosła tego, co zrobił
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.09.2023 09:40

Hakiel OSTRO przegiął?! Media donoszą o pozwach sądowych, Kasia Cichopek nie zniosła tego, co zrobił

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Reakcja Katarzyny Cichopek na wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego. Fot. KAPiF, AKPA

Nowy, 34. sezon programu Kuby Wojewódzkiego rozpoczął się z przytupem. Dziennikarza zaprosił na wywiad Caroline Derpieński oraz Marcina Hakiela, co stanowiło mieszankę wybuchową. Podczas rozmowy tancerz nie gryzł się w język i otwarcie opowiedział nie tylko o rozwodzie z Katarzyną Cichopek, ale również wypowiedział się na temat ich dzieci. To sprawiło, że jego była żona miała stanowczo zareagować.

Marcin Hakiel w programie u Kuby Wojewódzkiego wywołał niemałe zamieszanie

Gdy tylko stało się jasne, kto zasiądzie naprzeciw Kuby Wojewódzkiego w jego sławnym show, w sieci zawrzało. Udział Caroline Derpieński w programie zszokował równie bardzo, jak pojawienie się tam Marcina Hakiela. Wiele osób zastanawiało się, czy tancerz ulegnie dziennikarzowi i wypowie się na temat rozwodu z Katarzyną Cichopek. Okazało się, że zdradził on o wiele, wiele więcej.

Marcin Hakiel niejednokrotnie wspominał o kulisach rozstania z Katarzyną Cichopek. Ostatnio na swoich mediach społecznościowych opowiedział nawet o takich szczegółach, jak wynajęcie detektywa, by ten dostarczył mu dowodów na niewierność ukochanej. Ten temat powrócił w programie u Kuby Wojewódzkiego, jednak Hakiel nie gryzł się w język i wyjawił na jego łamach o wiele więcej, niż można się było spodziewać.

Marcin Hakiel ujawnia, jak naprawdę wyglądało rozstanie z Cichopek. Nagle otworzył się u Wojewódzkiego

Marcin Hakiel w wywiadzie otworzył się na temat życia prywatnego

Jak udało dowiedzieć się redakcji Świata Gwiazd, gdy tylko stało się jasne, iż Marcin Hakiel wystąpi u Kuby Wojewódzkiego, Katarzyna Cichopek miała niepokoić się tym, że tancerz zdradzi dziennikarzowi zbyt dużo prywatnych informacji, które mogą odbić się na ich dzieciach. Okazało się, że nie były to bezpodstawne obawy, ponieważ Hakiel wprost stwierdził, że była żona zrobiła z niego “pożywkę”. 

W kuluarach dużo się dzieje. Moja była partnerka i jej facet robią sobie ze mnie pożywkę. I wśród przyjaciół i w branży. Ta informacja jest sprawdzona – zarzekał się tancerz.

Swoich słów nie ograniczył jedynie do Katarzyny Cichopek oraz Marcina Kurzajewskiego. Tancerz otworzył się również na temat wychowywania dzieci po rozwodzie, które nie jest najłatwiejszym zadaniem:

Syn szybciej zrozumiał, bo jest starszy, a z córką czeka nas jeszcze wiele rozmów. Jak ja podjąłem decyzję, że to już koniec, trzeba to było poukładać, dzieciom zapewnić dwa domy. Mamy naprzemienność. Tydzień u mnie, tydzień u mamy. To jest trudne. Praca się nigdy nie kończy, bo rozwód rodziców jest traumą dla dzieci.

Reakcja Katarzyny Cichopek na wywiad Marcina Hakiela

Według Pomponika, to właśnie poruszenie tematu dzieci na łamach programu Kuby Wojewódzkiego miało okazać się dla Katarzyny Cichopek największym ciosem. Według informatora Świata Gwiazd wywiad mieli przeanalizować jej prawnicy, którzy już od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku

Teraz anonimowa osoba z otoczenia Katarzyny Cichopek miała zdradzić Pomponikowi, jaka była reakcja aktorki na słowa byłego męża w programie:

Kasia zdaje sobie sprawę, że jej 9-letnia córka może być narażona na prawdziwe szykany w szkole. Nigdy nie wybaczy Marcinowi, że dał się wciągnąć w manipulację Wojewódzkiego i nie zażądał usunięcia fragmentu dotyczącego Heleny na etapie montażu – podaje portal.

Co więcej, zdaniem informatora Pomponika Cichopek ma zgłosić całą sprawę do sądu, czy na pewno tak się stanie? Tego nie wiemy. 

Oceńcie sami: 

 

Decyzja już zapadła i wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy, nie tylko w sprawie naruszenia dóbr osobistych Kasi i Macieja.