Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Więdłocha potwierdziła, że ma dziecko. ,,Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza”
Karol Osiński
Karol Osiński 12.03.2021 15:12

Agnieszka Więdłocha potwierdziła, że ma dziecko. ,,Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza”

Agnieszka Więdłocha
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Więdłocha od jakiegoś czasu jest szczęśliwą żoną Antoniego Pawlickiego. Para rzadko udziela wywiadów i dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami, jednak tym razem aktorka postanowiła zrobić wyjątek. W rozmowie z Twoim Stylem zdradziła, że urodziła córeczkę. Gwiazda opowiedziała o urokach macierzyństwa i dodała kilka szczegółów na temat swoich oczekiwań. Chciałaby, by jej córka była solidarna z innymi kobietami – Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza – czytamy.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki pobrali się w 2018 roku. Od tamtej pory rzadko można spotkać ich wypowiedzi w mediach, a ciąża aktorki była dosłownie przez nich ukrywana.

Agnieszka Więdłocha urodziła córeczkę

Agnieszka Więdłocha zdradziła, że to wielkie szczęście móc spełniać się w roli matki. Gwiazda nie ukrywała podekscytowania, a w rozmowie z Twoim Stylem zdradziła, że zdaje sobie sprawę, iż jej córeczka będzie dorastać w ciężkich czasach. Kiedyś usłyszała, że urodzenie dziecka to egoizm.

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać […] Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu […] Czytam Boya-Żeleńskiego. Koło historii tak się obróciło, że nasze czasy stały się podobne do tamtych, które opisał w Piekle kobiet, gdy na początku XX wieku trzeba było walczyć o nasze podstawowe prawa – czytamy w Twoim Stylu.

Co więcej, gwiazda zauważa, że widzi, jak młodzi ludzie podejmują odważne decyzje i nie chcą się godzić z ograniczaniem praw oraz wolności. Chciałaby, by jej córeczka była w przyszłości taka sama:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Już teraz młodzi pokazują, że są odważni i nie chcą godzić się z ograniczaniem wolności. Widać to na ulicach podczas marszów Strajku Kobiet czy strajków klimatycznych. Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. Solidarność wydaje mi się w ogóle dziś najważniejsza – dodaje Agnieszka Więdłocha.

Agnieszka Więdłocha o Polsce i swojej córce

Popularna aktorka w rozmowie z magazynem zdradziła także swoje poglądy dotyczące kraju i całego świata, a także wydarzeń z ostatnich czasów. Słowa aktorki na temat Polski nie są wyjątkiem.

Wydaje mi się, że żyjemy w kraju, który cofa się w mrok. Świat też niepokoi: brudne środowisko, kryzys klimatyczny, reżimy polityczne, zachwianie demokracji. Jest o czym myśleć – powiedziała Agnieszka Więdłocha dla Twojego Stylu.

To już nie pierwszy raz, kiedy Więdłocha zaskakuje czymś swoich fanów. W wywiadzie wyraziła nadzieję, że pokolenie jej córki będzie zmieniać świat na lepszy:

Z drugiej strony mam nadzieję, że jej pokolenie będzie miało więcej rozsądku i świadomości, żeby zmieniać ten świat na lepszy – dodaje aktorka.

Co sądzicie o jej poglądach?

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki doczekali się córeczki.

Gwiazda wyraziła nadzieję, że jej córka w przyszłości będzie solidaryzować się z innymi kobietami i tak jak młodzi ludzie walczyć o swoje prawa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twój Styl