Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Więdłocha ma bardzo znanego męża? Ukrywa swoją miłość
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.02.2019 11:35

Agnieszka Więdłocha ma bardzo znanego męża? Ukrywa swoją miłość

agnieszka więdłocha mąż
Instagran.com @agnieszka.wiedlocha.official

Agnieszka Więdłocha, mąż gwiazdy, który jest znanym aktorem i ich cichy ślub – o związku tych dwojga nadal rozpisują się media. Wszystko dlatego, że domniemany ślub Więdłochy i jej partnera od początku owiany jest tajemnicą. Jeśli domysły o małżeństwie są prawdą, para najwyraźniej chciała ten ważny moment zachować tylko dla siebie. Dziś możemy przypuszczać, że Agnieszka Więdłocha jest szczęśliwą mężatką. Kto jest jej wybrankiem?

Agnieszka Więdłocha męża (domniemanego) poznała na planie serialu Czas Honoru ponad 10 lat temu. Ukochanym artystki jest aktor Antoni Pawlicki, znany także z ról w takich produkcjach jak Big Love, Papusza czy Ojciec Mateusz. Dopiero kilka lat później zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Dziś, jak można przeczytać na portalu Gala.pl, para aktorów jest już po ślubie. Trzeba przyznać, że gwiazdom udało ukryć się tę uroczystość przed światem.

Agnieszka Więdłocha: mąż aktorki to znany aktor

Mediom, które na co dzień rozpisują się o najlepiej strzeżonych tajemnicach z gwiazd, nie udało się zaskoczyć Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego swoją obecnością na prawdopodobnym ślubie. I dobrze, bo to przecież najważniejszy moment w ich życiu. O małżeństwie aktorów zaczęło mówić się dopiero wtedy, gdy zauważono na ich dłoniach obrączki. Na pytanie Faktu, czy para powiedziała już sobie ”tak”, Więdłocha odpowiedziała dość enigmatycznie:

– To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie — zdecydowała.

Wygląda na to, że pogłoski o ślubie są jednak prawdą. Agnieszka Więdłocha, mąż gwiazdy wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Agnieszka Więdłocha i Maciej Musiał

Śliczna aktorka, znana m.in. z ról w Czułości, Kobiecie sukcesu i wielu polskich serialach spotykała się niegdyś z 9 lat młodszym od siebie aktorem znanym z Rodzinki.pl Maciej Musiałem. Para była ze sobą rok. Powodem rozstania były podobno różne plany na najbliższą przyszłość.

Zobacz zdjęcia:

agnieszka więdłocha mąż

Agnieszka Więdłocha: mąż artystki to znany aktor, Antoni Pawlicki.

agnieszka wiedlocha mąż

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki noszą identyczne obrączki i to zdaje się potwierdzać opinie, że para jest po ślubie.

agnieszka więdłocha mąż

Para poznała się ponad 10 lat temu na planie serialu Czas Honoru.

agnieszka więdłocha mąż

Niegdyś Agnieszka Więdłocha z aktorem Maciejem Musiałem.

agnieszka więdłocha mąż

Antoni Pawlicki to ceniony aktor, znany m.in. z ról w Papuszy, Big Love czy Ojcu Mateuszu.

Zobacz też:

  1. Ile lat ma Iwona Pavlović? Aż trudno uwierzyć
  2. Dlaczego kot na mnie poluje? Niezwykłe powody, które zadziwiają
  3. Fryzura Mai Ostaszewskiej to jej znak rozpoznawczy. Aktorka nie boi się radykalnych zmian
  4. Kultowy program TVP powraca! To on zmienił życie Ewy Farnej

Źródła: Gala.pl, Gwiazdy.wp.pl