Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba nie zostawiła na niej suchej nitki. Poszło o jej córeczkę. „Miałam totalnie wywalone”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 16.12.2023 14:12

Sylwia Bomba nie zostawiła na niej suchej nitki. Poszło o jej córeczkę. „Miałam totalnie wywalone”

Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram/sylwiabomba
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jest dumną mamą Antosi. Celebrytka chętnie chwali się swoją córeczką w mediach społecznościowych, pokazując na nich ich codzienność i łączącą ich relację. 

Córka Sylwii Bomby świętowała 5. urodziny

Córka Sylwii Bomby kilka dni temu świętowała swoje urodziny. Dziewczynka skończyła cztery latka, co było hucznie celebrowane przez rodzinę. Celebrytka podzieliła się relacją tego wyjątkowego dnia w mediach społecznościowych. Gwiazda TTV podzieliła się filmikiem, na którym Antosia symbolicznie odcina balonik z cyfrą 4, a następnie zdmuchuje świeczkę przedstawiającą liczbę 5 na malutkim torcie. 

5 lat temu pojawiła się w moim życiu. Pamiętam to, jakby było wczoraj. Dzisiaj ma już 2 chłopaków, uwielbia śpiewać i tańczyć i jest moja największa miłością. Dziękuję Ci, że jesteś w moim życiu i uczysz mnie tylu rzeczy, a gdy się uśmiechasz, uśmiecha się cały mój świat. Bądź odważna córeczko, uśmiechnięta i zawsze idź w życiu do przodu po swoje marzenia, a ja będę stała tuż za Tobą. Twoją mama Bomba – czytamy w poście.

Ile zarobili uczestnicy "Rolnik szuka żony"? Waldemar zdradził ściśle strzeżoną tajemnicę. Sprawiedliwe? Gruchnęła informacja o astronomicznych gażach Górniak i Rodowicz. Sylwester TVP jak żyła złota

Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki

Sylwia Bomba podzieliła się także w mediach społecznościowych nagraniem przyjęcia, jakie wyprawiła Antosi z okazji jej urodzin. Dziewczynka spędzała czas z przyjaciółmi na sali zabaw w ramach dość hucznej imprezy. Na filmiku widać, że Antosia jest przeszczęśliwa, biegając wraz z innymi dziećmi w tiulowej tęczowej sukience. 

Córeczko obyś była szczęśliwa całe życie tak jak tamtego dnia – napisała celebrytka w opisie filmiku.

Taka celebracja urodzin nie wszystkim przypadła jednak do gustu.

Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram sylwiabomba 1.jpg
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram/sylwiabomba
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram sylwiabomba 3.jpg
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram/sylwiabomba
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram sylwiabomba 2.jpg
Sylwia Bomba podzieliła się relacją z bajkowych urodzin córki, fot. Instagram/sylwiabomba

ZOBACZ TEŻ: „Co Ty ze sobą robisz”, nie tak widzieli jej karierę. Roksana Węgiel zawiodła swoich fanów, tego jej nie wybaczą

Urodziny córki Sylwii Bomby w ogniu krytyki

Podobnie jak niedawne urodziny syna Mai i Krzysztofa Rutkowskich, także impreza z okazji 5. urodzin Tosi wywołała wśród internautów duże emocje. W komentarzach pod filmikiem można przeczytać między innymi:

  • Nie mam nic do ciebie Sylwia… ale dzisiejsze dzieci mają straszny przesyt wszystkiego za dużo tego ciągle chwalenie pokazywanie, że córka ma wszystko… a inne dzieci nawet 1% tego nie mają… Chodzi mi o to, że ten świat zboczył niesamowicie w złym kierunku.
  • Super, ale za dużo wszystkiego, bez umiaru, to widać, że jest na pokaz, ale pomysł bardzo dobry, bardzo lubię Joanny Krupy video z córką. Tam jest wszystko naturalne i pełne miłości, tutaj przesłodzone za bardzo.
  • Piękna sceneria, każde dziecko zapewne marzy o takich urodzinach. Kiedyś szczytem były urodziny w fikolandzie na kulkach. Ale oczywiście musi być na IG, bo wszystko sponsorowane i tyle w temacie. Ciekawe czym takie dziecko będzie się cieszyć skoro ma wszystko.

Sylwia Bomba nie zostawiła tych uwag bez odpowiedzi:

To są bajkowe urodziny dla 5-latki, uwierz mi, że zabawa nie była na pokaz i miałam totalnie wywalone czy coś tam się uda, czy się nie uda… Najważniejsze szczęście Tosi, chciała takie urodziny w tym miejscu to dostała – napisała w odpowiedzi na jedne z komentarzy. 

Tagi: sylwia bomba
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!