Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 79-letni Daniel Olbrychski szykuje się do ślubu kościelnego
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.05.2024 14:03

79-letni Daniel Olbrychski szykuje się do ślubu kościelnego

Daniel Olbrychski
Fot. KAPiF

Krystyna Dembska-Olbrychska i Daniel Olbrychski są małżeństwem od 20 lat. Mają jednak jedynie ślub cywilny. Czy po tylu latach wspólnego życia zdecydują się na kościelny? Ponoć namawia ich do tego przyjaciółka żony aktora, a plany są już dość konkretne. 

Krystyna Dembska-Olbrychska i Daniel Olbrychski niedawno świętowali 20. rocznicę ślubu

Daniel Olbrychski i jego żona są razem już od ponad dwóch dekad. W październiku ubiegłego roku świętowali 20. rocznicę ślubu. Czy szykują się do kolejnej ważnej uroczystości po tylu latach spędzonych razem? Wiele na to wskazuje. Ponoć przyjaciółka żony Olbrychskiego namawia ich na ślub kościelny. 

Daniel Olbrychski i Krystyna Dembska-Olbrychska poznali się ok. 30 lat temu dzięki bliskiej przyjaciółce ich obojga, Agnieszce Osieckiej. Krążąca w show biznesie plotka głosi, że od razu przypadli sobie do gustu, a Krystyna została menadżerką Olbrychskiego. Aktor już wtedy cieszył się ogromną sławą i powodzeniem u kobiet.

Michał Danilczuk wprost o swojej orientacji. Pożegnał swoją wieloletnią miłość Niestosowny komentarz Prokopa w DDTVN. Słowa o Wellman mogły być bolesne

Daniel Olbrychski i jego żona wzięli tylko ślub cywilny

Kiedy poznał Krystynę, Olbrychski był mężem innej kobiety. Jednak gwiazdor rozwiódł się kilka lat później, a 23 października 2003 roku poślubił Krystynę. Przyznał, że poprzednie małżeństwo istniało już jedynie na papierze. 

Był cichy i tajemniczy, bo założyłam się z jednym z kolegów, że uda się uniknąć paparazzich - opisywała swój ślub żona Olbrychskiego w rozmowie z magazynem Pani.

Teraz media donoszą, że dobra przyjaciółka pary namawia ich na ślub kościelny, a oni mają już nawet wybrane miejsce. 

Daniel Olbrychski i jego ukochana szykują się do ślubu kościelnego

Sześć lat temu zmarła Zuzanna Łapicka, pierwsza żona aktora. To powoduje, że w świetle prawa kościelnego Daniel Olbrychski jest wdowcem i może wziąć ponownie ślub kościelny. Maja Komorowska, przyjaciółka aktora i jego obecnej żony, namawia ich obojga, aby się na to zdecydowali. 

Jeśli Olbrychski i Dembska zdecydują się na ślub kościelny, to już wiedzą, że wezmą go na warszawskich Bielanach. Mają tam bowiem zaprzyjaźnionego kapłana, który już zapewnił ich, że zagwarantuje im niezapominaną oprawę ceremonii. 

Daniel Olbrychski, Krystyna Dembska-Olbrychska
Daniel Olbrychski, Krystyna Dembska-Olbrychska Fot. KAPiF