Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gruchnęły niepokojące wieści o Herman. Długo to ukrywała
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.02.2024 14:38

Gruchnęły niepokojące wieści o Herman. Długo to ukrywała

Katarzyna Herman
TRICOLORS/East News

Katarzyna Herman zasłynęła jako aktorka w serialach telewizyjnych, jednak jej życie prywatne nigdy nie było na świeczniku. Wiadomo było, że pochodzi z wielodzietnej rodziny, a jej rodzice z zawodu byli nauczycielami. Sama Herman doczekała się dwójki dzieci. Ostatnio na jaw wyszedł jej sekret.

Katarzyna Herman i rozwijająca się kariera

Dorastała w Białymstoku, a studia aktorskie ukończyła w Warszawie. Krótko po nich zaczęła rozwijać swoją karierę aktorską, debiutując w serialu “Boża podszewka” jako Janeczka Jurewicz. Największą popularność zdobyła dzięki produkcji emitowanej przez stację TVN zatytułowanej “Magda M.”. Aktorka zagrała w niej Karolinę Waligórę, przyjaciółkę głównej bohaterki. W kolejnych latach wystąpiła również w “Drugiej szansie”, “Układzie warszawskim” i “Płynących wieżowcach”.

KAPIF_oryginal_K1155973F.jpg
Źródło: KAPiF

Ma na swoim koncie role w kilkudziesięciu filmach i serialach, ostatnio pojawiła się również w dostępnym na platformie Netflix hitowym serialu “1670”. Objęła główną rolę Zofii, żony Jana Pawła i matki Anieli, Jakuba oraz Stanisława. Serial zyskał dużą popularność w Polsce, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, a recenzje wskazują na ocenę około 8 na 10 punktów.

Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet Wielka wpadka w ostatnim odcinku „M jak miłość”. Widzowie osłupieli

Katarzyna Herman i losy jej najbliższych

Aktorka pochodzi z dużej rodziny, ma sześć sióstr. Była najstarsza ze swojego rodzeństwa i wspomina dzieciństwo jako ciągłą walkę o spokój i przestrzeń osobistą. Jej rodzice z wykształcenia są nauczycielami, a ojciec w pewnym momencie postanowił wyemigrować do Nowego Jorku, aby wspomóc finansowo swoją rodzinę. 

"Tata zarabiał i był od święta. A mama? Nie wiem, jak to robiła, ale zawsze miałyśmy wyprane i wyprasowane ubrania, a w domu było posprzątane i ugotowane. Dom był zapięty na ostatni guzik. Jak ciężką pracą jest macierzyństwo i prowadzenie domu, zrozumiałam, dopiero gdy sama zostałam mamą"

- opowiadała Katarzyna Herman w jednym z wywiadów.

Sama aktorka doczekała się dwójki dzieci z Tomaszem Brzozowskim. W 2004 roku na świat przyszedł Leon, a po pięciu kolejnych latach Roma. Ich ślub odbył się w 2010 roku równolegle z chrztem młodszego dziecka.

KAPIF_oryginal_K503802F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Był gwiazdą “M jak miłość”. To dziś robi Steffen Möller

To ukrywała Katarzyna Herman

W niedawnej rozmowie z miesięcznikiem “Twój Styl” Katarzyna Herman postanowiła podzielić się intymnymi szczegółami ze swojego życia. To wtedy zdradziła coś, co skrzętnie ukrywała przez ostatni czas. Okazuje się, że jej relacja z Tomaszem Brzozowskim, ojcem dwójki dzieci, zakończyła się. Aktorka wplotła tę informację w wypowiedzi dotyczącej jej rodzeństwa.

“(...) Ich obecność i szczerość to wartość bezcenna. Małżeństwo się skończyło, a siostry będą zawsze. Bardzo mi pomogły na trudnym etapie życia, jestem im wdzięczna”

Spodziewalibyście się, że ta miłość się zakończy? Wszystko zapowiadało się tak dobrze. Nieznane są inne szczegóły związane z rozstaniem pary.