Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gruchnęła informacja o pogarszającym się stanie Kingi Rusin. Co dalej z biznesem i karierą gwiazdy TVN?
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 12.12.2023 16:16

Gruchnęła informacja o pogarszającym się stanie Kingi Rusin. Co dalej z biznesem i karierą gwiazdy TVN?

Gruchnęła informacja o pogarszającym się stanie Kingi Rusin
Gruchnęła informacja o pogarszającym się stanie Kingi Rusin. Fot. KAPiF

Kinga Rusin to gwiazda polskiego show-biznesu, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Przed laty wizytówka TVN-u, obecnie prawdziwa bizneswoman dalej pozostaje aktywna w social mediach. To właśnie za ich pośrednictwem dalej utrzymuje swój nieskazitelny, medialny wizerunek. Niestety, ostatnie doniesienia mogą go zmienić.

Co słychać u Kingi Rusin?

Jeszcze kilka lat temu Kinga Rusin była jedną z największych gwiazd TVN-u. Decydując się na odejście z telewizji, postanowiła żyć pełnią życia. Założyła nawet własną firmę kosmetyczną, która cieszy się coraz większym uznaniem. Oddała się również życiu związkowemu.

Dotychczas aktywna w social mediach celebrytka, nieoczekiwanie zniknęła. Coraz częściej widywano ją bez jej partnera, a ostania sytuacja zdaje się całkowicie ją dobić.

Kinga Rusin wypowiedziała się w mocny sposób o Jarosławie Kaczyńskim. Polityk może mocno się zdziwić Na jaw wyszło, jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin. Przez lata ukrywała to przed całym światem

Pogarszający się stan Kingi Rusin

Fani mogli przekonać się o pogarszającym się stanie Kingi Rusin, za pośrednictwem zdjęć, które wyciekły do sieci. Skomplikowana operacja kolana, którą przeszła dziennikarka oraz poruszanie się założoną ortezą naprawdę trudno ukryć.

W życiu Kingi Rusin okres sielanki zdaje się również odejść w zapomnienie. Jej wierni fani zauważają u niej coraz więcej siwych włosów, wskazują na zmieniony wygląd twarzy (z rumianej i jędrnej, na bardziej obwisłą), przez co są coraz to bardziej zaniepokojeni o jej ogólny stan zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin w mocnych słowach o TVP i władzy. Jej wypowiedź poparło wiele kobiet

Kinga Rusin dementuje plotki

Niedawno Kinga Rusin po raz kolejny udowodniła, jak wielka siła drzemie w social mediach. Wrzucając na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w pełnym makijażu, w szykownej kreacji, ze zniewalającym uśmiechem, udowodniła wszystkim niedowiarkom, że mimo 52 lat na karku, wciąż czuje się świetnie.

Wymowny opis nie pozostawia złudzeń – Kinga Rusin powoli wraca do formy!

Ba, energia tak mnie rozpierała, że udało mi się przez chwilę „potańczyć”. Co to za życie bez tańca?” - podaje Kinga Rusin na Instagramie.

Źródło: Pomponik.pl

Tagi: kinga rusin