Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na jaw wyszło, jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin. Przez lata ukrywała to przed całym światem
Michał Fitz
Michał Fitz 24.09.2022 21:11

Na jaw wyszło, jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin. Przez lata ukrywała to przed całym światem

Kinga Rusin
TRICOLORS/East News

Kinga Rusin od początku funkcjonowała w show-biznesie pod swoim imieniem i nazwiskiem panieńskim. Może więc dziwić fakt, że tak naprawdę prezenterka nazywa się nieco inaczej, jej nazwisko ma bowiem jeszcze jeden człon.

Co prawda Kinga specjalnie się nim nie chwali, ale według dostępnych informacji, ten wciąż prawnie znajduje się w jej oficjalnych dokumentach.

Jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin?

Jak się okazuje, prezenterka dalej ma w nazwisku drugi człon, który zawdzięcza swojemu byłemu mężowi, Tomaszowi Lisowi. W dokumentach wciąż figuruje więc jako Kinga Rusin-Lis. Dziennikarze byli małżeństwem przez 12 lat, ale to zmieniło się w 2006 roku. W czasie związku zostali rodzicami dwójki dziewcząt, Poli i Igi.

Warto zaznaczyć, że Kinga Rusin nie tylko nie jest już z Lisem, ale też od dawna ma innego, życiowego partnera, Marka Kujawę. Być może gdyby zdecydowała się sformalizować tę relację, wówczas zrezygnowałaby z członu należącego do byłego męża.

Nie tylko Kinga Rusin zostawiła nazwisko byłego męża

Warto zaznaczyć, że Kinga Rusin pozostawiająca nazwisko byłego męża wcale nie jest ewenementem w show-biznesie, bo pań, które się na to zdecydowały, jest znacznie więcej. Mało tego, jedna z nich zawdzięcza swoje nazwisko temu samemu panu, co Kinga. Mowa tu o Hannie Lis, która również nie jest już żoną Tomasza, ale dalej nosi jego godność za imieniem.

Z nazwiskiem męża nie rozstała się także Monika Richardson i to pomimo tego, że nie jest z nim już od dwóch dekad. Niewiele krócej bez Michała Wiśniewskiego żyje Mandaryna, a wciąż nazywa się Marta Wiśniewska. Podobnym przypadkiem jest Katarzyna Dowbor, która pozostawiła godność swojego pierwszego męża, choć po nim miała jeszcze dwóch.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Prezenterka TVP Info komentuje
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Tagi: kinga rusin