Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Grałem sztuczną rodzinę”! Tomasz Karolak o zaburzeniach. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.11.2023 17:21

„Grałem sztuczną rodzinę”! Tomasz Karolak o zaburzeniach. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna

Tomasz Karolak w gorzkich słowach o serialu „Rodzinka.pl”, fot. TVP, KAPiF
Tomasz Karolak w gorzkich słowach o serialu „Rodzinka.pl”, fot. TVP, KAPiF

Tomasz Karolak szerokiej publiczności jest najlepiej znany ze swoich występów w licznych filmach, a także popularnych serialach – „39 i pół”, a także „Rodzinka.pl”. Choć rola Ludwika Boskiego przyniosła mu sporą popularność, w niedawnym wywiadzie aktor wypowiedział się o serialu w dość nieprzychylnych słowach.  

Tomasz Karolak przez 16 sezonów wcielał się w Ludwika Boskiego

Serial „Rodzinka.pl” doczekał się 16 sezonów. Telewizja Polska po przeanalizowaniu wyników oglądalności podjęła decyzję o skasowaniu serialu. Jakiś czas temu produkcja trafiła na platformę streamingową Netflix, gdzie przeżyła drugą młodość, bijąc rekordy oglądalności i trafiając na szczyty rankingu najchętniej oglądanych produkcji w Polsce. 

Kiedy w 2020 roku zapadła decyzja o zakończeniu kontynuacji produkcji, zaskoczyło to nie tylko widzów, ale także samych aktorów produkcji, wśród których można wymienić między innymi: Tomasza Karola, Małgorzatę Kożuchowską, Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego czy Mateusza Pawłowskiego.

Skandaliczna sytuacja na wizji! Wtargnął przed kamerę, a później było już tylko gorzej... Widzowie TVN zamarli Stacja TVP wydała komunikat ws. "Ojca Mateusza". Koniec plotek, zapadła decyzja

Tomasz Karolak w gorzkich słowach o serialu „Rodzinka.pl”

Tomasz Karolak w rozmowie z Moniką Jaruzelską wypowiedział się o produkcji „Rodzinka.pl” w dość gorzkich słowach. Aktor ujawnił, że w czasie pracy nad serialem nawiązał głębokie relacje z członkami obsady wcielającymi się w ekranową rodzinę Boskich, z którymi spędzał często więcej czasu niż z własnymi bliskimi. 

Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzatę Kożuchowską bulwersują nierówności w zarobkach kobiet i mężczyzn. Karolak zapytał ją, ile zarabia w „Rodzince.pl”

Tomasz Karolak zdradził, że serial „Rodzinka.pl” wpłynął na rodziny aktorów

Tomasz Karolak zauważył także, że taka sytuacja miała bardzo niekorzystny wpływ na ich relacje z bliskimi. Zdarzało się nawet, że niektórzy członkowie rodzin aktorów mieli być zazdrośni, widząc, jak bliskie relacje udało się stworzyć ich bliskim z ekranową rodziną. Jak wskazał Tomasz Karolak, niektórym było to bardzo trudno przejść. Do tego stopnia, że niektóre z tych rodzin „już przeszły do historii”.

A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci.

Źródło: Pudelek

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem