Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Skandaliczna sytuacja na wizji! Wtargnął przed kamerę, a później było już tylko gorzej... Widzowie TVN zamarli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.11.2023 16:41

Skandaliczna sytuacja na wizji! Wtargnął przed kamerę, a później było już tylko gorzej... Widzowie TVN zamarli

Przechodzień przerwał program TVN
Przechodzień przerwał program TVN, fot. kadr z programu TVN

Do zaskakującej sytuacji doszło podczas dzisiejszego wydania programu "Dzień dobry TVN". Tomasz Zubilewicz jak zwykle udał się do wybranego miasta Polski, aby stamtąd opowiedzieć telewidzom o prognozie pogody. Niestety, w tym czasie doszło do pewnego incydentu z udziałem zagranicznego turysty.

Tomasz Zubilewicz musi być gotowy na wszystko podczas programu TVN

Programy na żywo cechują się tym, że w każdym momencie może dojść do niespodziewanej sytuacji, która wymaga od prezentera lub prezenterki zachowania zimnej krwi i profesjonalizmu. Tak właśnie jest w przypadku śniadaniówek, ale również produkcji, w których dziennikarz udaje się relacjonować wydarzenia z ulicy miast.

Ostatnio dosadnie o tym przekonał się Tomasz Zubilewicz. Prezenter pogody udaje się do różnorodnych miast w naszym kraju, aby stamtąd opowiedzieć Polakom o prognozach na najbliższe dni. Tym razem jednak jego wizyta przybrała nieco nieoczekiwany obrót.

W "Dzień dobry TVN" na żywo poinformowali o śmierci wyjątkowej osoby. "Zmarł na służbie, w sposób nagły" "Przerażające", "Chore". Widzowie DDTVN wpadli w furię. Nie mieści się w głowie, co wypisują o matkach

Zagraniczny turysta przerwał program TVN

Tym razem Tomasz Zubilewicz wylądował na ulicach malowniczego Krakowa, aby właśnie stamtąd przedstawić widzom prognozę pogody. Prezenter pojawił się w niedzielny poranek w okolicach organizowanego w tym mieście jarmarku bożonarodzeniowego.

Niespodziewanie doświadczony dziennikarz natrafił na nie lada wyzwanie. Okazało się, że w kadr wkroczył mu pewien zagraniczny turysta, który nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, co się aktualnie dzieje. Całe szczęście Tomasz Zubilewicz nie dał się zaskoczyć.

ZOBACZ TEŻ: Ogłoszono zaskakujący transfer między śniadaniówkami. Znana gwiazda odchodzi z DDTVN i dołącza do “Pytania na śniadanie”

Tomasz Zubilewicz napotkał problem w programie TVN

Prezenter nie reagował, dopóki mężczyzna nie zaczął znacznie zbliżać się w jego kierunku. W pewnym momencie obcokrajowiec całkiem wszedł w kadr, ale wciąż nie zdawał sobie z tego sprawy, ponieważ skupiony był na zajadaniu swojej kanapki.

Prowadzący kilkukrotnie zwrócił się do mężczyzny w języku angielskim, lecz ten błądził błędnym wzrokiem i zdawał się nie rozumieć Tomasza Zubilewicza. Pogodynek zachował spokój i profesjonalizm, dzięki czemu nie przerwał prowadzenia show.

Więc jeżeli chodzi o temperatury... Are you from England or from Norway?. Nie wie, co robi. Kraków go po prostu oczarował. Wobec tego życzę mu wszystkiego dobrego. Dobrze jest ubrany na tę dzisiejszą pogodę i zdaje się, że jeszcze sobota w nim tkwi - relacjonował dziennikarz.

Tagi: tvn
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?