Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak NIE wyszedł na scenę! Koncert nagle odwołany, tego nie dało się przewidzieć
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.08.2023 08:21

Michał Szpak NIE wyszedł na scenę! Koncert nagle odwołany, tego nie dało się przewidzieć

Michał Szpak
Michał Szpak nie zagrał koncertu w Mielcu. Fot. KAPiF

Na koncert Michała Szpaka na tegorocznych Dniach Mielca oczekiwało z niecierpliwością mnóstwo fanów. Jego występ był głównym punktem programu przygotowanym na wieczór. Artysta przybył na miejsce, wziął udział w próbie, jednak ostatecznie jego koncert nie doszedł do skutku. Organizatorzy poinformowali o tym w ostatniej chwili…

Michał Szpak miał wystąpić na Dniach Mielca

Władze Mielca postanowiły huczną imprezą uczcić dni miasta. Z tej okazji przygotowano wyjątkowe wydarzenie, które miało odbyć się w dniach 26-27 sierpnia. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom niezapomniane show. Zaplanowano koncert, na którym miały wystąpić takie gwiazdy jak Summer Voice, Kamil Jachyra czy Jasiek Szyna.

Kulminacyjnym punktem programu był jednak zaplanowany występ Michała Szpaka. Na koncert wokalisty z niecierpliwością oczekiwała rzesza fanów. Artysta przybył do Mielca, wziął udział w próbie, jednak ostatecznie na scenę nie wyszedł. Dlaczego?

Zakończenie Wakacji w Polsacie: Na widowni WYBUCHŁO zamieszanie, ochrona rzuciła się Blance na pomoc

Rzesze fanów czekały na koncert Michała Szpaka w Mielcu

Michał Szpak zabłysnął niesamowitymi występami w Operze Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festivalu. Artysta wystąpił 1. dnia wydarzenia, ale na scenie można go było gościnnie zobaczyć również dwa dni później. Publiczność nie posiadała się ze szczęścia, gdy ich idol zaprezentował spektakularne show, o którym jeszcze długo mówiły wszystkie media w Polsce.

Fani Michała Szpaka liczyli, że artysta powtórzy występ na Dniach Mielca. Prezydent miasta Jacek Wiśniewski oraz Dom Kultury SCK w Mielcu dołożyli wszelkich starań, by wydarzenie zapewniło uczestnikom niezapomniane emocje. Coś jednak poszło nie tak. Organizatorzy w ostatnim momencie odwołali koncerty. Do całej sprawy odniósł się również Michał Szpak na swoim Instagramie.

Michał Szpak
Michał Szpak nie zagrał koncertu w Mielcu. Fot. KAPiF

Koncert Michała Szpaka został w ostatniej chwili odwołany

26 sierpnia Michał Szpak przybył do Mielca. Po południu artysta wziął udział w próbie na scenie, na której znajdowały się już niezbędne rekwizyty. Wszystko relacjonował w relacji na swoich mediach społecznościowych, tym samym podsycając emocje swoich wiernych fanów. Niestety niecałe 3 godziny później artysta przekazał łamiące serca wieści. Okazało się, że koncert został odwołany ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Mimo usilnych starań organizatorów, którzy starali się spełnić oczekiwania mieszkańców Mielca, władze miasta przekazały smutne wieści:

Z przyczyn niezależnych od organizatora i artysty, koncert Michała Szpaka w ramach Dni Mielca 2023 zostaje odwołany. O najbliższym terminie koncertu w Mielcu poinformujemy w najbliższym czasie.

Do sprawy odniósł się również Michał Szpak. Artysta wstawił na relacji na Instagramie filmik, na którym widać scenę zalaną wodą. Natychmiast pośpieszył z wyjaśnieniem:

Kochani z przyczyn niezależnych ode mnie koncert w Mielcu został odwołany i przeniesiony na inną datę. Rock’n’Roll niebawem do was zawitamy i nie odmówię sobie tej przyjemności, by poczuć wasze uniesienie w muzyce!

Koncert wokalisty został przełożony na 3 września.

Michał Szpak
Michał Szpak nie zagrał koncertu w Mielcu. Fot. Instagram/Michał Szpak
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów