Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Fani Bardowskich oniemieli! W ich życiu szykują się wielkie zmiany? Wyznanie Grzegorza na nowo podsyca plotki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.10.2023 22:24

Fani Bardowskich oniemieli! W ich życiu szykują się wielkie zmiany? Wyznanie Grzegorza na nowo podsyca plotki

Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski
Wyznanie Grzegorza Bardowskiego sprawiło, że wśród fanów na nowo rozgorzały plotki. Fot. instagram.com/bardowscy, instagram.com/ania.bardowska

Ania Bardowska, znana z udziału w programie “Rolnik szuka żony”, już jakiś czas temu wyznała, iż ich rodzina powiększy się o nowego członka. Szybko okazało się, że Bardowscy szykują się na przyjęcie pieska, jednak czy to koniec zmian w ich domu? To, co Grzegorz Bardowski powiedział na nagraniu, już obiegło cały internet! Fani na nowo zaczęli spekulować…

Grzegorz Bardowski poznał Anię na łamach programu "Rolnik szuka żony"

Ania i Grzegorz Bardowscy zasłynęli w 2015 roku, gdy wzięli udział w programie “Rolnik szuka żony”. Sympatyczny rolnik, który zgłosił się do show w poszukiwaniu drugiej połówki, od razu wzbudził sympatię widzów. Szybko okazało się, że Ania, która wysłała mu list, wywarła na nim bardzo duże wrażenie. Grzegorz był w niej zauroczony już od samego początku, co sprawiło, iż fani zaczęli im kibicować. 

Po zakończeniu 2. edycji programu “Rolnik szuka żony” stało się jasne, że Ania i Grzegorz nie są już w stanie funkcjonować oddzielnie. Zaledwie rok później para stanęła na ślubnym kobiercu, a także doczekali się 2 dzieci — córeczki Liwii i synka Jana. Od tamtej pory Ania Bardowska regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy, na których dokumentuje życie ich rodziny. Dzięki temu w ostatnim czasie fani dowiedzieli się, iż Bardowscy szykują się na przyjęcie pieska.

Gigantyczna radość w domu Bardowskich. Już nawet kupili ubranko, Ania przekazała cudne wieści

Ania i Grzegorz Bardowscy przywitają nowego członka rodziny

Anię Bardowską na Instagramie obserwuje niemal 300 tys. obserwujących. Większość z nich śledzi żonę Grzegorza Bardowskiego od czasu, gdy wzięła ona udział w 2. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Para jest zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych, jakie kiedykolwiek wzięły udział w show, dlatego nic dziwnego, iż ich popularność nie maleje.

W mediach społecznościowych Ania i Grzegorz Bardowscy regularnie publikują materiały, na których widać, jak mija im codzienność oraz jak zmienia się ich życie rodzinne. W ostatnim czasie podekscytowana rolniczka pokazała wówczas całą wyprawkę dla zwierzaka, a także zapowiedziała, że pojawi się on w ich domu już niedługo. 10 października w końcu wybrali się, by odebrać czworonoga. Przy okazji tej sytuacji Grzegorz Bardowski zdecydował się na komentarz, który wprawił fanów w zachwyt.

Niejednoznaczny komentarz Grzegorza Bardowskiego

10 października po południu Ania Bardowska opublikowała na swoim Instagramie relację, na której zdradziła, że to właśnie dziś całą rodziną przywiozą do domu nowego członka rodziny — pieska. Zanim jednak to nastąpiło, rolniczka nagrała krótki filmik z udziałem swojego męża.

Grzesiek, gotowy na życiowe zmiany? Ale będzie się działo, co? Psie dziecko będziemy mieć! – zagaiła do ukochanego przed kamerą.

Grzegorz Bardowski odparł na komentarz żony w zaskakujący sposób:

Skąd wiesz, że to koniec zmian w naszej rodzinie? Różnie to bywa.

Widać było, iż odpowiedź męża zaskoczyła Anię, która po chwili skomentowała, że “zatkało ją”. Rolniczka bowiem już jakiś czas temu wyznała, iż fani notorycznie pytają ją w komentarzach, czy zamierza mieć 3 dziecko, co stało się dla niej z czasem nie do zniesienia. Tymczasem wiele wskazuje na to, że wyznanie Grzegorza na nowo podsyci plotki w tym temacie!

Projekt bez nazwy - 2023-10-10T220844.651.pngProjekt bez nazwy - 2023-10-10T220814.675.png

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania