Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gigantyczna radość w domu Bardowskich. Już nawet kupili ubranko, Ania przekazała cudne wieści
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.09.2023 10:29

Gigantyczna radość w domu Bardowskich. Już nawet kupili ubranko, Ania przekazała cudne wieści

Anna Bardowska, Grzegorz bardowski
Anna Bardowska przekazała szczęśliwe wieści. Fot. Instagram/Anna Bardowska

Anna Bardowska znana z programu “Rolnik szuka żony” często dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Rolniczka informuje fanów zarówno o tych gorszych, jak i lepszych momentach życia swojej rodziny. W najnowszym filmiku przekazała, że w ich życiu szykują się ważne zmiany. O co dokładnie chodzi?

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski z 2. edycji "Rolnik szuka żony" wciąż cieszą się sporą popularnością

“Rolnik szuka żony” to cieszący się ogromną popularnością flagowy program TVP, który jest emitowany na antenie stacji już od 9 lat. W każdym sezonie rolnicy i rolniczki, którzy zgłosili się do show, starają się odnaleźć swoją wymarzoną, drugą połówkę, a ich zmagania z zapartym tchem śledzą widzowie. Obecnie emitowana, 10. edycja, cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów, jednak bohaterowie, którzy wzięli udział we wcześniejszych sezonach, wciąż są przez widzów ciepło wspominani.

Anna i Grzegorz poznali się na łamach 2. edycji programu "Rolnik szuka żony. List, który wysłała do rolnika kobieta, zrobił na nim tak wielkie wrażenie, iż ten był gotów od razu jej się oświadczyć. Z biegiem czasu okazało się, iż parę rzeczywiście połączyło tak silne uczucie, iż stanęli na ślubnym kobiercu.

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

Anna Bardowska została mamą na pełen etat

Jakiś czas po zakończeniu emisji 2. edycji programu “Rolnik szuka żony” media obiegła radosna wieść o zaręczynach, a następnie ślubie Anny i Grzegorza Bardowskich. Parę od razu połączyło bardzo silne i piękne uczucie, więc widzowie show nie byli zbyt zdziwieni faktem, iż postanowili się pobrać. Z czasem Bardowscy doczekali się także 2 dzieci — synka Jasia i córeczki Liwii.

Anna Bardowska, by podołać wszystkim domowym obowiązkom oraz pracy na gospodarstwie męża, rzuciła etat w przedszkolu. Kobieta bardzo chętnie opowiada o kulisach życia ich rodziny w mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją tysiące fanów, którzy pamiętają ich udział w “Rolniku”. Najnowsza informacja, którą przekazała Ania, wywołała spore poruszenie wśród internautów.

Anna Bardowska przekazała szczęśliwą nowinę. Ich rodzina się powiększy!

Annę Bardowską na Instagramie śledzi prawie 300 tys. internautów. Kobieta utrzymuje z obserwującymi bardzo bliski kontakt, regularnie odpowiadając na ich pytania, czy dzieląc się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Chętnie opowiada, jak radzi sobie z pracą na gospodarstwie, obowiązkami domowymi, a także dzieli się przepisami. 

Kobieta niemal codziennie publikuje na Instagramie co najmniej kilka relacji, które znikają po 24 godzinach. Na jednej z nich przekazała w ostatnim czasie przełomowe wieści. Okazuje się, że rodzina Bardowskich szykuje się na przyjęcie nowego członka.

W naszej rodzinie szykują się zmiany – zapowiedziała Anna na jednym z kafelków.

Na następnym ujęciu pokazała ubranko, szeleczki i miseczki dla pieska.

No i właśnie takie będą te zmiany. Ja już powoli się przygotowuję: żeby wszystko było gotowe, ale jeszcze trochę nam brakuje – wyznała rolniczka.

źródło: interia.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania