Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magdalena Narożna już przesadziła?! Rozłożona, niczym Afrodyta w słońcu pokazała się wszystkim. Fani oszaleli
Michał Fitz
Michał Fitz 26.08.2023 10:23

Magdalena Narożna już przesadziła?! Rozłożona, niczym Afrodyta w słońcu pokazała się wszystkim. Fani oszaleli

Magdalena Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim; Magda Narożna na wakacjach

Magdalena Narożna już od momentu pojawienia się w show-biznesie, dzięki sukcesowi zespołu “Piękni i młodzi”, uchodziła za piękną kobietę. W ostatnich miesiącach zaliczyła jednak spektakularną metamorfozę, przez którą jeszcze chętnie chwali się swoimi wdziękami. Nie omieszkała tego zrobić na wakacjach.

Magda Narożna - metamorfoza

Jakiś czas temu Magdalena Narożna postanowiła wziąć się za siebie. Nie tyle dla samej sylwetki, bo ta i tak już zachwycała tłumy, co przede wszystkim dla zdrowia. Teraz każdego dnia poświęca około godziny na trening, a dodatkowo dużo zdrowiej się odżywia. Efekty są oszałamiające.

Piosenkarka znacząco schudła i teraz jest wyjątkowo szczupła, co akurat nie podobna się części fanów, którzy wolą pełniejsze kobiety. Największą zmianą jest jednak zapał i energia, którymi emanuje wokalistka, dzięki dostarczanym poprzez trening endorfinom. Sama też bardzo zachęca członków swojej społeczności, by również ruszyli przysłowiowe cztery litery.

WIELKIE rozczarowanie dla fanów Sławomira Świerzyńskiego. Przegrał w Sądzie, wiadomo, co teraz się stanie

Magdalena Narożna na wakacjach

Kilka dni temu Magdalena Narożna widocznie uznała, że polskie upały to dla niej za mało i zdecydowała się na spontaniczny wyjazd do Hiszpanii, na który zabrała także swoją córkę. Piosenkarka nawet tam nie oszczędza się z treningami. Ostatnio chwaliła się przebiegnięciem 10 kilometrów. W taki upał to nie lada wyczyn.

Artystka przede wszystkim jednak wypoczywa, a w trakcie błogiego lenistwa znajduje także czas na zrobienie kilku fotek. Jak można było przypuszczać, z uwagi na pogodę Narożna nie ma zbyt wielu ubrań na sobie, przez co w sekcji komentarzy można znaleźć same pochwały i zachwyty. Szczególnie pod jej ostatnią fotką.

Magdalena Narożna w zmysłowej pozie

W ostatnim poście Narożna powiadomiła o powrocie z krótkiego urlopu. Informacja ta mogła jednak fanom umknąć, bo ci pewnie skupiali się głównie na dodanej do wpisu fotce. Piosenkarka leży na niej w bikini, rozłożona w zmysłowej pozie.

  • Oczywiście i ja jestem pod wrażeniem twojej figury
  • Magdalena jesteś przepiękna
  • Cudowna kobieta
  • Jesteś mega petardą
  • Super ujęcie
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów