Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.03.2023 07:11

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni

Edyta Golec
fot. KAPIF

Edyta Golec zachwyciła fanów najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Członkini zespołu Golec uOrkiestra pozuje w oszałamiającej białej sukni.

To nie pierwszy raz, kiedy wokalistka zaskoczyła fanów fotografią zamieszczoną w social mediach. Tym razem pokazała, w jaki sposób świętuje pierwszy dzień wiosny.

Edyta Golec zachwyca na Instagramie

Członkini zespołu Golec uOrkiestra znana jest ze swojego świetnego kontaktu z fanami w social mediach. Wokalistka bardzo często zamieszcza tam nowe treści i wchodzi w interakcje z obserwatorami.

Nie inaczej było tym razem, gdy na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie z obchodów pierwszego dnia wiosny. W jaki sposób Edyta Golec uczciła ten dzień?

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

Edyta Golec pozuje w długiej białej sukni

Żona Łukasza Golca postanowiła pokazać się w bardzo swojskiej kreacji. Na najnowszym zdjęciu, jakie zamieściła na swoim profilu na Instagramie, Edyta Golec pozuje ubrana w sięgającą do ziemi białą suknię z długimi bufiastymi rękawami i ozdobną koronką. 

Gwiazda zdecydowała się również na nietypowy, ale bardzo piękny dodatek - na głowie ma wianek wykonany z żółtych kwiatów polnych. Piosenkarka stoi w wejściu do drewnianego domu, a fani rozpływają się nad jej niecodzienną kreacją.

Edyta Golec pokazała jak wita wiosnę

Gwiazda wyraźnie zaznaczyła, że jej nietypowa stylizacja została przez nią założona specjalnie na pierwszy dzień wiosny. W opisie swojego zdjęcia na Instagramie nawiązała również do tego, że 21 marca jest w Polsce obchodzony jako „dzień wagarowicza”.

-Czyżby wiosna? Kto był na wagarach? - napisała Edyta Golec w opisie fotografii.

Żona Łukasza Golca przypomina internautom panią wiosnę lub tradycyjnie topioną tego dnia marzannę. W komentarzach pod najnowszym postem wokalistki fani zachwycają się nad jej pięknym wyglądem.

-Ślicznie Pani wygląda! Pozdrawiam wiosennie

-Przepiękna! W wewnątrz i na zewnątrz

-Pięknie Edytko jak zawsze zjawiskowa - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Zobacz post:

 

Tagi: Edyta Golec