Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują
Michał Fitz
Michał Fitz 22.03.2023 16:18

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

Dawid Kubacki
fot. IMAGO/MANUEL GEISSER/Imago Sport and News/East News

Dawid Kubacki w poniedziałek poinformował o tym, że kończy sezon, ponieważ jego małżonka trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Skoczek i jego żona to bardzo lubiane i pozytywne osoby, więc cały kraj się tym przejął. Jak zareagowali jego sąsiedzi?

Sportowiec jest w zasadzie lokalnym celebrytą w swoich stronach. Nic więc dziwnego, że tam o tej tragedii mówią wszyscy.

Co się stało żonie Dawida Kubackiego?

Co zrozumiałe, Dawid Kubacki w swoim komunikacie nie rozpisywał się przesadnie nad genezą problemów swojej żony. Nieco więcej opowiedział o nich za to jego ojciec. Ten wyjawił, że jego synowa doznała nagłego zaburzenia pracy serca w niedzielę rano.

Błyskawicznie trafiła do szpitala. Jak zdradził Adam Małysz, obecnie leży na oddziale kardiologicznym w Zabrzu, czyli najlepszym możliwym miejscu do leczenia takich problemów w naszym kraju. Jest więc w odpowiednich rękach.

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno

Jak sąsiedzi zareagowali na dramat Dawida Kubackiego?

“Fakt” dotarł do mieszkających nieopodal skoczka osób i wypytał się o nastroje panujące w jego miejscowości i okolicznych wsiach. Jak się okazuje, od poniedziałku rozmawia się w zasadzie tylko o tym. Wszyscy są przejęci i dopytują każdego o dodatkowe informacje, by być może w jakiś sposób pomóc.

- Jakoś tak przykro wszystkim. Rozmawiają o tym ludzie. Pytają, czy wiadomo, co się stało i dlaczego. Sklep tu praktycznie robi za centrum informacji — wyjawia miejscowa właścicielka sklepu.

Sąsiedzi zastanawiają się nad przyczyną tragedii

Marta Kubacka trafiła do szpitala nagle, dlatego można sądzić, że lekarze dopiero diagnozują problem, z którym się mierzą. Również na ten temat dyskutują sąsiedzi skoczka. Do tej pory bowiem jego żona nie miała żadnych problemów, a przynajmniej opinia publiczna o nich nie wiedziała.

- Każdy się zastanawia, co to będzie. Taka tragedia go spotkała. Pojawiają się domysły, rozmowy skąd to się wzięło? Młoda, zdrowa kobieta mówi jedna z sąsiadek.

Źródło: Fakt