Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Wiemy, co zajmie miejsce śniadaniówki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.06.2024 10:42

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny. Wiemy, co zajmie miejsce śniadaniówki

ekipa dzień dobry tvn
Fot. KAPiF

“Dzień Dobry TVN” jest jednym z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych. Format jest emitowany od 2005 roku, dlatego dla niektórych widzów sporym zaskoczeniem mogła okazać się wiadomość, którą usłyszeli podczas piątkowego wydania. Okazuje się, że show już niedługo zniknie z ekranów i zostanie zastąpione inną, dobrze znaną produkcją. Czego możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach? 

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny

“Dzień Dobry TVN” każdego ranka chętnie oglądają tysiące osób. Pod względem oglądalności program rywalizował ze śniadaniówką TVP, czyli “Pytaniem na Śniadanie”, jednak w ostatnim czasie udało mu się wyjść na prowadzenie. W tym ważnym dla stacji momencie nagle gruchnęły niepokojące wieści. W mediach już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że show zniknie z anteny. Podczas piątkowego wydania prowadzący, czyli Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, potwierdzili te informacje.

Okazuje się, że ulubiona śniadaniówka Polaków zostanie przerwana na okres wakacji. Po raz ostatni zgodnie ze starym harmonogramem program pojawi się na antenie 22 i 23 czerwca. Co potem? Show ma zostać zastąpione innym, lubianym programem. 

DDTVN: Jędrzejak aż wrzasnął na rozmówczynię. Staruszka zaczęła mówić o TVP Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem. Jest na liście najbogatszych w Polsce

Czym zostanie zastąpione "Dzień Dobry TVN"?

Widzowie muszą pożegnać się na jakiś czas z kultową śniadaniówką. W wakacyjnej ramówce zabrakło dla niej miejsca. Co pojawi się na antenie zamiast programu? Władze stacji zadbały o swoją publiczność, dlatego zapewniły jej rozrywkę na nadchodzące miesiące. Od 29 czerwca na antenie pojawi się format “Dzień Dobry Wakacje”, który będzie emitowany tylko w weekendy. Według doniesień medialnych zostało zaplanowane aż 18 odcinków show.

Co zajmie miejsce programu w dni powszednie? Tu sytuacja wygląda już nieco gorzej, ponieważ miłośnicy śniadaniówki będą musieli zadowolić się różnymi zastępczymi formatami, m.in. powtórkami znanych paradokumentów produkcji TVN.

ZOBACZ TEŻ: Dzień Dobry TVN bez Wellman. U boku Prokopa już jest ktoś inny

"Dzień Dobry Wakacje" - czego mogą spodziewać się widzowie?

“Dzień Dobry Wakacje” to program, którego tematyka odpowiada dobrze znanemu wszystkim “Dzień Dobry TVN”. Przez najbliższe miesiące widzowie będą mogli śledzić w nim sekcje dotyczące rozrywki, sportu czy podróży. Dostarczy on również informacji o różnych ciekawych wydarzeniach i imprezach w całej Polsce. 

Nie zabraknie również kącika kulinarnego, ciekawostek oraz porad. Ponadto do studia dalej będą zapraszani ciekawi goście, z którymi będą przeprowadzane wywiady.

ekipa dzień dobry tvn (1).jpg
Fot. KAPiF