Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieli ich 48 lat. Tuchlińska wyszła za miliardera, ale ma nietypowe wykształcenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.04.2024 20:36

Dzieli ich 48 lat. Tuchlińska wyszła za miliardera, ale ma nietypowe wykształcenie

Patrycja Tuchlińska Jóżef Wojeciechowski
fot. KAPIF

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski tworzą jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Gwiazdy poznały się w 2018 roku i od razu zakochały się w sobie bez pamięci. Co wiadomo na temat ich relacji?

Patrycja Tuchlińska jest w związku z milionerem

Od ponad sześciu lat Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski tworzą jedną z najbardziej zgodnych par w polskich mediach. Zakochani poznali się w 2018 roku, najprawdopodobniej podczas jednego z konkursów Miss, w których stratowała dziewczyna. Milioner często brał udział w takich eventach lub pojawiał się tam w charakterze sponsora wydarzenia.

Ich związek od samego początku wywołał niemałe zamieszanie w sieci, a to wszystko z powodu sporej różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych. Patrycja Tuchlińska jest młodsza od swojego wybranka o 48 lat. Mimo tej różnicy para bardzo dobrze się ze sobą dogaduje, a do tej pory nie usłyszeliśmy o żadnym kryzysie w ich relacji.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska jest w związku z milionerem, fot. KAPIF
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska jest w związku z milionerem, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu Tak dba o siebie Rodowicz. Przepis na długowieczność wzięła od żony generała

Jak obecnie wygląda związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego

Od czasu poznania swojego ukochanego Patrycja Tuchlińska rzadziej pojawia się w mediach, a o wiele bardziej skupia się na pielęgnowaniu życia rodzinnego. W 2021 roku para zdecydowała się na dziecko. Od czasu urodzenia syna Augustyna, który niemal natychmiast stał się oczkiem w ich głowie, para wydaje się jeszcze szczęśliwsza, niż na samym początku znajomości.

Modelka bardzo chętnie pokazuje swojego synka w social mediach, a fani uwielbiają oglądać, jak chłopiec się rozwija. Wiadomo też, że to dzięki relacji z milionerem i zainteresowaniu mediom Patrycja Tuchlińska miała okazję pojawić się w wielu prestiżowych pokazach mody, w tym między innymi zaprezentować na wybiegu kolekcję Ewy Minge.

Patrycja Tuchlińska Jóżef Wojeciechowski
Jak obecnie wygląda związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego, fot. KAPIF
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, jak świętowała urodziny, zdjęcia
Jak obecnie wygląda związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Natalia Janoszek jest operowana. Przyjaciółka ujawnia, wszyscy czekają w napięciu.

Co wiadomo o ukochanym Patrycji Tuchlińskiej?

Józef Wojciechowski znany jest jako jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi w naszym kraju, Właściciel między innymi hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju ma obecnie 77 lat, lecz wciąż aktywnie działa w biznesie. Wiadomo również, że ma on za sobą kilka nieudanych związków. Tuchlińska natomiast, ukończyła… inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej.

Jego pierwsze małżeństwo z Laurą Michnowicz, czyli młodszą o 37 lat modelką zakończył się bardzo szybko i niespodziewanie. Dziewczyna dała się poznać jako aspirująca modelka i kandydatka do tytułów Miss. Para doczekała się również synów. Łącznie Józef Wojciechowski jest dumnym tatą trzech córek i trzech synów.