Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2023 11:13

"Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela

Marcin Hakiel zamieścił przygnębiający post
Marcin Hakiel zamieścił przygnębiający post, fot. Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel dał się bliżej poznać internautom po swoim głośnym rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Tancerz był wtedy niezwykle aktywny w social mediach i za pomocą emocjonalnych wpisów zdradzał swoje samopoczucie. Teraz ponownie zamieścił przygnębiający wpis. Czy to oznacza, że znów nie jest u niego najlepiej?

Marcin Hakiel wyraża swoje emocje w social mediach

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się szerokim echem w mediach. Para przez wiele lat uznawana była za niemal idealną, dlatego też niespodziewana informacja o rozwodzie i rozpadzie 17-letniego małżeństwa gwiazd, zszokowała internautów.

Krótko po smutnym ogłoszeniu tancerz stał się bardzo aktywny w social mediach, które wcześniej nie były przez niego aż tak często odwiedzane. Gwiazdor zaczął regularnie zamieszczać swoje zdjęcia i nagrania z sali treningowej, a wiele z tych postów było próbą zakomunikowania fanom swojego aktualnego samopoczucia.

Nic więc dziwnego, że od tej pory internauci stali się o wiele bardziej wyczuleni na przygnębiające posty choreografa i reagują, gdy widzą, że ich idolowi towarzyszy zły humor.

Wyciekły SMS-y tajemniczego męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki. Treść powala

Marcin Hakiel zaskoczył najnowszym zdjęciem

Tym razem tancerz po raz kolejny zwrócił uwagę internautów najnowszą fotografią, która pojawiła się na jego profilu na Instagramie. Na czarno-białym zdjęciu widzimy Marcina Hakiela, który pozuje z założonymi rękami, a na jego twarzy maluje się niezwykle poważna mina. 

Najnowszy wpis został opatrzony jedynie dwoma tajemniczymi hasztagami. Pierwszy z nich to pytanie “why so serious?”, czyli “dlaczego tak poważnie?”, a drugi zawiera tekst “Pray you catch me”, czyli “módl się, żebyś mnie złapał”. Nie wiadomo, czy są to przemyślenia choreografa, czy nawiązanie do dwóch znanych piosenek o takich tytułach - pierwszej z hitowego filmu o Jokerze, a drugiej autorstwa Beyonce.

Fani reagują na przygnębiający post Marcina Hakiela

Internauci doskonale pamiętają, jak zachowywał się gwiazdor krótko po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Jego profil w social mediach zalały wtedy smutne fotografie w ciemnych barwach i z przygnębiającymi lub melancholijnymi opisami. Nie inaczej jest tym razem, dlatego też najnowsza fotografia natychmiast przykuła uwagę fanów.

Większość z nich uważa, że Marcin Hakiel wciąż bardzo przeżywa niedawne rozstanie z jego kolejną ukochaną - tajemniczą Dominiką, które niestety nie przetrwało próby czasu. W komentarzach wszyscy postanowili dodać mu otuchy i siły.

Widzę smutną duszę wewnętrznie... i nie ma to zwiazku z życiem prywatnym.

Ja tam mu nie kibicuje, świetnie sobie radzi, a będzie coraz lepiej, jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje...

Bardzo naturalne zdjęcie. Dusza strzaskana, serce popękane. A rodzina rozbita. Na szczęście masz dzieci i skup się na nich, bo teraz zwłaszcza potrzebują ciepła rodzinnego.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik