Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły SMS-y tajemniczego męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki. Treść powala
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2023 08:12

Wyciekły SMS-y tajemniczego męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki. Treść powala

Wyciekły sms męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki
Wyciekły sms męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki, fot. Pawel Wodzynski/East News; Facebook/Agnieszka Chylińska

Od kilku dni w mediach huczy od informacji na temat rzekomego romansu Agnieszki Chylińskiej oraz jej wieloletniej menadżerki i przyjaciółki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Teraz na jaw wyszły wiadomości SMS, jakie agentka wymieniła z mężem piosenkarki.

Niespodziewane plotki na temat romansu Agnieszki Chylińskiej

Gwiazda bardzo chroni swojego życia prywatnego i niechętnie opowiada o nim podczas rozmów z mediami. Wiadomo, że Agnieszka Chylińska wychodziła za mąż dwa razy. Podczas gdy pierwsze małżeństwo okazało się niewypałem i zakończyło się po zaledwie 16 miesiącach, drugie wydaje się strzałem w dziesiątkę.

Piosenkarka związana jest z tajemniczym Markiem od 13 lat i wspólnie z nim wychowuje trójkę swoich ukochanych dzieci. Mąż artystki nie jest osobą publiczną i stroni od kontaktów z mediami. Wszystko to sprawia, że jej związek i życie rodzinne utrzymane jest w tajemnicy i spokoju. Przynajmniej tak było do tej pory.

"Wczoraj straciłam całe moje życie". Serce 23-letniego piłkarza przestało bić. Dopiero co się oświadczył

Czy Agnieszka Chylińska ma romans ze swoją menadżerką?

Od kilku dni w mediach huczy na temat rzekomego romansu, jakiego miała dopuścić się autorka hitu “Kiedyś do Ciebie wrócę”. Zdaniem niektórych portali piosenkarkę i jej wieloletnia menadżerkę Joannę Ziędalską-Komosińską łączy coś więcej niż przyjaźń. 

Wszystko z powodu postu, który jakiś czas temu pojawił się na profilu artystki. Agnieszka Chylińska podziękowała w nim swojej agentce i przyjaciółce za wsparcie i pomoc, nie tylko w karierze zawodowej, ale również życiu prywatnym. Wpis został opatrzony fotografią, na której widzimy, jak obie panie trzymają się za ręce. 

Internauci oszaleli na punkcie zdjęcia i natychmiast stwierdzili, że kobiety mają ze sobą romans. Głos w sprawie zabrała sama menadżerka wokalistka, która stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom, jednak to okazało się niewystarczające.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć

Wyciekły wiadomości męża Agnieszki Chylińskiej z jej menadżerką

Teraz na jaw wyszły kolejne informacje w sprawie rzekomego romansu piosenkarki. Jej menadżerka Joanna Ziędalska-Komosińska opublikowała wiadomości SMS, jakie wymieniła z mężem swojej klientki. W kilku słowach zapytała tajemniczego Marka, czy zdaje sobie sprawę z plotek, jakie krążą w mediach na temat jej relacji z jego żoną. Odpowiedź mężczyzny może być zaskakująca!

Marku, podobno mam romans z Twoją żoną, słyszałeś?

Doszły do mnie takie informacje. Oraz o 48. rocznicy ślubu, oraz że mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę

Czy w takim razie ja mam szykować wiano, czy Ty, bo już się pogubiłam?

Widać, że zarówno mąż Agnieszki Chylińskiej, jak i jej agentka żartują z zaistniałej sytuacji, a także podchodzą do niej z ironią i dystansem. 

Wiadomości męża Chylińskiej z agentką.jpg
Wyciekły wiadomości męża Agnieszki Chylińskiej z jej menadżerką, fot. Facebook/Joanna Ziędalska-Komosińska
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania