Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.03.2023 17:31

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Krzysztof, lepiej znany jako “Disco Frodo” to bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Życie go jednak nie rozpieszcza i mierzy się on z poważną chorobą. Zdaje się jednak, że nic sobie z tego nie robi i żyje pełnią życia. Jego krótkie filmiki podbijają Tik Toka.

Choć Krzysztof nie występuje już w programie to dopiero teraz przeżywa szczyt popularności. To powinno ułatwić mu znalezienie odpowiedniej partnerki.

"Disco Frodo" z programu "Chłopaki do wzięcia" cierpi na niskorosłość

“Disco Frodo” pochodzi z Marysina pod Gnieznem. Ma 24 lata. Od urodzenia musi mierzyć się z łamliwością kości. Jest przez to niskorosły. Odkąd skończył 12 lat był bardzo częstym bywalcem w szpitalnych salach i gabinetach. Przez to nie wspomina dobrze swojej młodości.

Swoimi odczuciami podzielił się w programie “Chłopaki do wzięcia”. Tam szeroko opisał swoje zmagania z chorobą i to jak sobie z nią radzi i jakie ma do niej podejście.

 

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"

"Disco Frodo" z "Chłopaków do wzięcia" o swojej chorobie

Krzysztof przyznał, że jego czasy szkolne były bardzo trudne:

- Wystarczyło, że ktoś mnie przypadkowo popchnął, a miałem złamaną rękę czy nogę. Okres gimnazjum czy 4, 6 klasy przeleżałem w domu ze złamaną nogą czy ręką.

Przez to wszystko miał mocno ograniczone relacje z dziewczynami. Teraz poszukuje takiej, która nie będzie się wstydzić spędzać z nim czas:

- Szukam takiej dziewczyny, która nie będzie się wstydziła wyjść ze mną na miasto, pokazać się koleżankom, rodzicom czy znajomym; szukam dziewczyny, która będzie mnie szanowała takim, jakim jestem.

"Disco Frodo" z "programu "Chłopaki do wzięcia" działa na Tik Toku

Pomimo wszystkich kłopotów Krzysztof dał się poznać jako osoba bardzo pogodna. Prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem z odbiorcami. Na Tik Toku obserwuje go przeszło 100 tysięcy osób. 

Na tym portalu najczęściej prezentuje swoje taneczne “wygibasy” oraz zabawne, śpiewane wstawki. Swoje poczucie humoru ukazuje także poprzez komentowanie niektórych ciekawych zdarzeń.

Źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy