Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nagłe zniknięcie Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony". Przekazali informację, skąd ten pomysł
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.03.2023 18:25

Nagłe zniknięcie Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony". Przekazali informację, skąd ten pomysł

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Justyna i Tomasz opuścili program "Rolnik szuka żony" nie tylko jako para, ale także narzeczeństwo. Na oczach Manowskiej bohater oświadczył się ukochanej, a przez kolejne miesiące fani mogli śledzić ich dalsze losy w mediach społecznościowych. Nagle wszystko ucichło. 

Zaniepokojeni fani zaczęli się zastanawiać, czy to koniec pięknej relacji. Nieoczekiwanie pojawiła się odpowiedź uczestników. 

 

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz i Justyna stali się faworytami widzów

Tomasz i Justyna dość szybko wpadli sobie w oko, a kiełkujące powoli uczucie doczekało się pięknego finału. W podsumowaniu 9. edycji “Rolnik szuka żony”, na oczach oniemiałej ze wzruszenia Marty Manowskiej bohater wparował z naręczem kwiatów i pierścionkiem. Ani prowadząca, ani wybranka nie mogły opanować łez. 

Nic dziwnego, że po tych wydarzeniach fani z — o ile to możliwe — jeszcze większym zainteresowaniem śledzili losy narzeczonych. Nie byli może tak aktywni w mediach społecznościowych, jak inne pary, jednak internauci przynajmniej otrzymywali regularne potwierdzenia, że u bohaterów wszystko jest w najlepszym porządku. Do czasu.

Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści

Wspólne zdjęcia zniknęły. Media obiegły niepokojące wieści o rozstaniu

Miłość Justyny i Tomka pokonała dzielącą ich odległość, a także trudne przeżycia z przeszłości. Na Instagramie chętnie pokazywali wspólną pracę w hospodarstwie i nie ukrywali, że na poważnie myślą o wspólnej przyszłości. 

Niedawno fani mogli jednak zaobserwować niepokojące sygnały. Dość szybko połączyli kropki, a media zaczęły zasypywać nagłówki głoszące, że jedna z ulubionych par 9. sezonu “Rolnik szuka żony” nie jest już razem. Wskazówki były jednoznaczne — z Instagrama zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia zakochanych. 

Oliwy do ognia dolewały plotki, które pojawiły się jeszcze pod koniec 2022 roku. W grudniu rzekomy informator z otoczenia pary w rozmowie z Plejadą miał wyjawić, że na drodze do szczęścia pary stanęła była żona Tomasza. Kobieta miała namieszać jeszcze podczas ich udziału w programie, aktywnie komentując związek swojego eks na grupce dedykowanej programowi. Doniesienia te zostały zdementowane, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń znów odżyły spekulacje. 

Tomasz i Justyna z "Rolnik szuka żony" przerwali milczenie

Wielu widzów już postawiło na bohaterach krzyżyk. Wielokrotnie znikanie wspólnych kadrów niechybnie zwiastowało wieść o rozłamie w znanym związku. Teraz para nieoczekiwanie przerwała milczenie. Na Instagramie byłych uczestników “Rolnik szuka żony” po raz pierwszy od dawna pojawił się wpis. 

- Nasi kochani Fani, u nas wszystko dobrze. Na chwile obecna chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy - przekazali Justyna i Tomasz. 

Wygląda na to, że fani pary mogą odetchnąć z ulgą. Kryzys, który od kilku dni był nagłaśniany w mediach okazał się fałszywym alarmem. Pozostaje nam więc tylko czekać, aż szczęśliwi i zakochani postanowią sami opowiedzieć, co u nich słychać. 

Rolnik szuka żony (39).jpgRolnik szuka żony (40).jpg

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania