Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Stanisław Rzepka. Bohater programu "Górale" zmarł w wieku 20 lat
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 25.02.2023 09:00

Nie żyje Stanisław Rzepka. Bohater programu "Górale" zmarł w wieku 20 lat

Stanisław Rzepka
Kadr z programu "Górale"

Druzgocąca informacja obiegła media, nie żyje Stanisław Rzepka, bohater programu "Górale" emitowanego na antenie Polsatu. Miał zaledwie 20 lat, kochał konie i był wybornym jeźdźcem. Wszyscy są wstrząśnięci, po takiej wiadomości trudno się pozbierać. 

Staszka poznaliśmy już w pierwszych odcinkach reality-show. Z podziwem obserwowaliśmy wprawną, mimo tak młodego wieku, rękę do koni. Wieść o jego śmierci była szokiem dla widzów. 

Nie żyje Stanisław Rzepka. Młody uczestnik programu miał zaledwie 20 lat

Stanisław Rzepka w chwili śmierci miał zaledwie 20 lat. Ze wszystkich zwierząt najbardziej upodobał sobie konie i opieką nad nimi był pochłonięty do reszty — czym zasłynął w programie “Górale”, emitowanym na platformie Polsat Play. 

Niestety, nie będzie nam już dane obejrzeć odcinków z jego udziałem. Chłopak odszedł, zanim zdołał w pełni nacieszyć się życiem. Rodzina nie podała przyczyny śmierci — znamy jednak datę pogrzebu. Młody jeździec zostanie pochowany w sobotę 25 lutego o godzinie  12:30. Ceremonia odbędzie się w Kościele Parafialnym w Brzegach. 

Z całej Polski spływają kondolencje i wyrazy niedowierzania. Wzruszające epitafium pojawiło się także na stronie Polsatu. 

Klientka macała pieczywo w Biedronce. Kasjerka nie wytrzymała

Rodzina przekazała łamiącą wiadomość. Stanisław Rzepka odszedł

Druzgocące wieści przekazano m.in. w nekrologu na profilu Domu Pogrzebowego Jabłoński.

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka - czytamy. 

W poruszających słowach Stanisława Rzepkę pożegnał także Polsat. 

- Górale zawsze żyją blisko nieba... 23 lutego powędrował tam - w wieku zaledwie 20 lat - Stanisław Rzepka - góral z krwi i kości i jeździec nad jeźdźcami. Pozostanie jednak w naszych sercach i naszej pamięci. Żegnaj. Będziemy tęsknić - zamieszczono na Facebooku. 

 

Internauci nie mogą otrząsnąć się z szoku. Z całej Polski płyną kondolencje

Stanisław Rzepka prowadził profil w mediach społecznościowych. Większość z nielicznych zdjęć ukazywała jego ukochane konie, a także jego samego — w siodle.  

- Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop - tłumaczył. 

Widzowie darzyli bohatera nieskrywaną sympatią. Kiedy media obiegła druzgocąca wieść, zewsząd zaczęły spływać komentarze. 

“Za wcześnie”, “spoczywaj w pokoju”, “wyrazy współczucia dla całej rodziny”, “taki młody człowiek” - piszą pogrążeni w żalu fani. 

- Niech odpoczywa w spokoju ten cudowny chłopak. Zastanawiam się co było przyczyną bo był bardzo ułożony.

- Wspaniały, pracowity, pomocny chłopak. Niezmiernie mi przykro. Żegnaj Stasiu. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny - czytamy. 

Źródło: Dziennik Zachodni, Gazeta.pl

Tagi: polsat
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces