Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ona ma 54 lata? Obłęd, nie mieści się w głowie, co Beata Ścibakówna wyrabia na siłowni
Michał Fitz
Michał Fitz 25.02.2023 07:00

Ona ma 54 lata? Obłęd, nie mieści się w głowie, co Beata Ścibakówna wyrabia na siłowni

Beata Ściabkówna
fot. KAPiF; instagram.com/beata_scibakowna_official

Beata Ścibakówna od początku swojej kariery uchodziła za wielką piękność i to nie zmieniło się do dziś pomimo upływu lat. Aktorka jednak skrupulatnie dba o siebie, czym zresztą chwali się w mediach społecznościowych.

Teraz pokazała, w jaki sposób dba o swoją sylwetkę. Jej forma robi wrażenie.

Jak Beata Ścibakówna dba o sylwetkę?

Beata Ścibakówna regularnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania z siłowni. Przykłada się do ćwiczeń i nie boi się obcowania z ciężarami. Teraz jednak pokazała inny zestaw aktywności.

Te, które przedstawiła, prawdopodobnie przygotowują ją do wyjazdu na narty. Aktorka skacze bowiem na platformy służące do utrzymywania balansu. Nie wygląda to na łatwe ćwiczenie, ale warto je wykonywać. 

W końcu w ten sposób artystka może nie tylko utrzymać zgrabną sylwetkę, ale także przygotować ciało do typowo narciarskiego wysiłku. To na pewno pomoże uchronić się przed ewentualnymi kontuzjami.

Małgorzata Opczowska pokazała syna. Kilka lat temu oddała go w ręce zakonników

Beata Ścibakówna motywuje koleżanki

Beata Ścibakówna nie udostępnia swoich nagrań tylko po to, by pochwalić się swoim zaangażowaniem i figurą. W ten sposób chce zmotywować do działania inne kobiety w podobnym wieku. W tym swoje koleżanki po fachu.

Na filmiku oznaczyła bowiem Małgorzatę Kożuchowską i Agnieszkę Dygant. Druga z pań odpowiedziała swojej koleżance, dodając krótki, ale wymowny opis.

- Znowu? - dopytywała się Dygant, która widocznie na siłownię nie chodzi aż tak chętnie, jak jej znajoma.

Jak jeszcze Beata Ścibakówna dba o siebie?

Później aktorka pokazała w instagramowej relacji, jak jeszcze dba o siebie. Udostępniła bowiem nagranie z zabiegu kosmetycznego, któremu się poddała. Poddała się mezoterapii. Co to takiego?

Mezoterapia polega na wykonaniu wielu drobnych zastrzyków na twarzy, które mają zabezpieczyć skórę przed procesem starzenia się. Zabieg niweluje przebarwienia, a także zmniejsza widoczność porów.

Zobacz zdjęcie:

Beata Ścibakówna zrzut.JPG
instagram.com/beata_scibakowna_official
Beata Ścibakówna zrzut 2.JPG
instagram.com/beata_scibakowna_official
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik