Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To już jutro: Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” z ZARĘCZYNAMI? Emocje sięgają zenitu!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 23:21

To już jutro: Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” z ZARĘCZYNAMI? Emocje sięgają zenitu!

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony",
Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony", fot. Facebook/@Rolnik szuka żony

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany finałowy odcinek programu “Rolnik szuka żony”. Co jakiś czas na jaw wychodzą kolejne szczegóły i przecieki dotyczące niedzielnego wydania show. Według niektórych z nich wszystko wskazuje na to, że jedna z par może zakończyć swoją przygodę z produkcją jako narzeczeństwo!

Już jutro finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dziesiąta edycja kultowego show Telewizji Polskiej dostarczyła nam mnóstwo wrażeń i emocji. Fani od samego początku trzymali kciuki za piątkę rolników, którzy postanowili dać sobie szansę i poszukać miłości w ramach randkowego show. 

Po tygodniach zmagań, ciężkich wyborów i zaskakujących zwrotów akcji, przyszedł czas na długo wyczekiwany finałowy odcinek “Rolnik szuka żony”, podczas którego w końcu dowiemy się, komu z uczestników udało się znaleźć upragnioną drugą połówkę. Telewidzowie nie ukrywają, że zacierają dłonie z ciekawości, zwłaszcza że co jakiś czas na światło dzienne wychodzą kolejne ciekawostki i przecieki z niedzielnego odcinka.

Wyciekły kadry z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

Już jutro będziemy świadkami najważniejszego odcinka dziesiątej edycji show. To właśnie wtedy rolnicy po raz ostatni spotkają się z prowadzącą program Martą Manowską i opowiedzą jej o tym, w jaki sposób rozwinęły się relacje, które budowali w trakcie trwania produkcji.

Już jakiś czas temu fani “Rolnik szuka żony” wyłapali, że w zwiastunie show brakuje jednej z uczestniczek. Chodzi oczywiście o Annę, która była kandydatką walczącą o serce Waldemara. Niestety, na gospodarstwie rolnika nie wszystko poszło zgodnie z planem i pewnego dnia kobieta podjęła decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie. Jej zdaniem Waldemar od samego początku faworyzował Ewę i jej pozostanie u niego w domu, jest po prostu stratą czasu.

Teraz na światło dzienne wyszły kolejne zaskakujące szczegóły, o których więcej dowiemy się podczas niedzielnego finału.

ZOBACZ TEŻ: Ewa z programu “Rolnik szuka żony” pojawiła się również w innym kultowym show. Jak się tam zaprezentowała?

Czy to możliwe, że w finale "Rolnik szuka żony" dojdzie do zaręczyn?

Teraz fani reality show TVP dopatrzyli się kolejnego szczegółu, który pomógł im wysnuć ciekawą teorię na temat niedzielnego finału. Wszystko zaczęło się od opisu ostatniego odcinak programu, w którym producenci zasiali ziarenko nadziei na zaręczyny jednej z par!

Bohaterowie tegorocznej edycji opowiedzą o tym, co wydarzyło się w ich życiu w ostatnich tygodniach. Zdradzą, czy ich związki rozkwitły, czy proza życia okazała się silniejsza od miłości. Czy po raz kolejny będziemy świadkami zaręczyn? A może – bo i tak przecież w historii "Rolnika" bywało – w życiu naszych uczestników pojawił się ktoś nowy? Wszystko jest możliwe. Scenariusz programu pisze przecież życie, a ono już nie raz okazywało się absolutnie nieprzewidywalne! - czytamy na stronie “Rolnik szuka żony” TVP.

Internauci nie kryją swojego zdziwienia i ekscytacji, a w komentarzach w social mediach zaczęli obstawiać, która z par może zdecydować się na tak poważny krok. Wszystko wskazuje na to, że faworytami widzów są Ania i Jakub, którzy nie tylko sprawiają wrażenie pary idealnej, ale też wydają się gotowi na kolejny etap swojej relacji.

Coś czuje, że Ania wyjdzie z narzeczonym;

Kuba oświadczy się Ani. Tak myślę zwłaszcza po jej wypowiedzi w zwiastunie

Ania i Jakub...ewidentnie z tej mąki będzie chleb. Ciekawe czy upichcą go podczas finałowego odcinka 

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego