Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci wyciekło archiwalne zdjęcie Danuty Holeckiej. Tak wyglądała prawie trzy dekady temu. Jest wręcz nie do poznania
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.01.2024 18:59

Do sieci wyciekło archiwalne zdjęcie Danuty Holeckiej. Tak wyglądała prawie trzy dekady temu. Jest wręcz nie do poznania

Wyciekły archiwalne zdjęcia Danuty Holeckiej
Wyciekły archiwalne zdjęcia Danuty Holeckiej, fot. KAPIF; Instagram/@tele.nostalgia

Danuta Holecka bez wątpienia była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Swoją przygodę z publicznym nadawcą rozpoczęła już w 1993 roku. Teraz światło dzienne ujrzały fotografie, na których możemy zobaczyć, jak dziennikarka wyglądała na samym początku swojej wielkiej kariery. 

Danuta Holecka była jedną z największych gwiazd TVP

Nie jest tajemnicą, że Telewizja Polska przechodzi obecnie prawdziwą metamorfozę, która objęła nie tylko emitowane na antenie programy, ale również pracujących za kulisami stacji dziennikarzy. W związku z licznymi zmianami pracę straciło mnóstwo dotychczasowych gwiazd publicznego nadawcy, a wśród nich była również Danuta Holecka, która przez wielu uważana była za prawdziwą twarz TVP.

Dziennikarka nie tylko była szefową głównego wydania programu “Wiadomości”, ale też sama bardzo często pojawiała się w studiu serwisu informacyjnego. Teraz prezenterka znalazła zatrudnienie w konkurencyjnej stacji i od tej pory pełni funkcję prowadzącej programu informacyjnego TV Republika.

Była ulubienicą fanów. Pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”. Zdradziła, co planuje teraz zrobić. Wyjedzie z kraju? Joanna Kurska zarabiała setki tysięcy złotych w TVP? Wreszcie zabrała głos i nie gryzła się w język

Jak wyglądały początki kariery Danuty Holeckiej?

Swoją wielką przygodę z Telewizją Polską dziennikarka rozpoczęła już w 1993 roku, kiedy to wygrała konkurs na prezentera publicznego nadawcy. Początkowo przygotowywała relacje z obrad sejmowych, a później stała się prowadzącą porannych i popołudniowych wydań programu “Wiadomości”.

Później przyszedł czas na zmiany i Danuta Holecka pracowała głównie dla stacji TVP3 oraz TVP INFO, gdzie prowadziła programy “Kurier", ”Minęła dwudziesta" oraz “Info serwis”. W 2010 roku powróciła do głównych wydań serwisu informacyjnego “Wiadomości”.

Przez lata gwiazda pojawiała się w roli gospodyni wielu publicystycznych i informacyjnych show publicznego nadawcy, a przez wielu była uznawana za główną gwiazdę i twarz Telewizji Polskiej. Teraz do sieci wypłynęło zaskakujące zdjęcie z początków jej kariery.

ZOBACZ TEŻ: Wyszło na jaw, ile zarabiał Miłosz Kłeczek w TVP INFO. Kwota naprawdę może szokować.

 

 

Wyciekło zdjęcie Danuty Holeckiej

Światło dzienne ujrzała fotografia sprzed lat, na której możemy zauważyć, jak na początku swojej kariery wyglądała Danuta Holecka. Na profilu Tele.nostalgia na Instagramie pojawiło się zdjęcie z 1996 roku, gdy gwiazda TVP prowadziła serwis informacyjny publicznego nadawcy.

Dziennikarka już wtedy miała swoje charakterystyczne krótkie brązowe włosy, które w tamtym okresie sięgały jej do ramion. Co ciekawe, prezenterka mogła pochwalić się również grzywką. Warto również zwrócić uwagę na jej elegancką błękitną marynarkę. Jak bardzo Waszym zdaniem zmieniła się Danuta Holecka?

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik