Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Chciałam tylko być kochaną": Holecka obnaża całą prawdę o swoim związku. Kto by pomyślał, było jak w filmie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.12.2023 11:38

"Chciałam tylko być kochaną": Holecka obnaża całą prawdę o swoim związku. Kto by pomyślał, było jak w filmie

Holecka obnaża całą prawdę o swoim związku
Holecka obnaża całą prawdę o swoim związku, fot. KAPIF

Danuta Holecka przez lata była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Mało kto wie, jak wygląda życie prywatne dotychczasowej prowadzącej głównego wydania “Wiadomości”. Okazało się, że historia poznania z jej mężem brzmi jak filmowy scenariusz!

Danuta Holecka zwolniona z TVP

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prezenterka przez lata była prawdziwą twarzą Telewizji Polskiej. Danuta Holecka swoją przygodę z publicznym nadawcą zaczęła już w 1993 roku, a w 2019 roku objęła funkcję szefowej serwisu informacyjnego “Wiadomości”

Ostatnio w mediach głośno jest o zmianach, jakie stopniowo wprowadzane są za kulisami TVP. Pierwszą z nich było zwolnienie wieloletniej prowadzącej głównego wydania programu informacyjnego. Danuta Holecka ostatni raz na antenie pojawiła się 12 grudnia 2023 roku i od tej pory zakończyła swoją współpracę z wieloletnim pracodawcą.

Zapnijcie pasy. Danuta Holecka ma nową pracę? Wyciekły informacje, w jakiej telewizji ma teraz pracować "Znowu nas oszukali". Widzowie "Wiadomości" w szoku po tym, co zobaczyli w TV. To miał być ostatni dzień Danuty Holeckiej?

Danuta Holecka ujawniła zaskakującą prawdę o swoim związku

Pomimo faktu, że gwiazda od lat pojawiała się na antenie TVP, widzowie niewiele wiedzieli na temat jej życia prywatnego. Okazało się, że historia poznania dziennikarki i jej męża jest na tyle nieprawdopodobna, że spokojnie można by nakręcić z tego film!

Danuta Holecka była wówczas studentką, która podjęła decyzję o zarobkowym wyjeździe do Holandii. Tak się składa, że jej obecny mąż był organizatorem całego przedsięwzięcia, lecz w tym okresie był już żonaty. To jednak nie powstrzymało rodzącego się uczucia i po trzech tygodniach prezenterka i Krzysztof powrócili do Polski już jako para! 

Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga - mówiła Danuta Holecka w rozmowie z “Życiem na gorąco”

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jakie studia ukończyła Danuta Holecka. Tego długo nikt nie wiedział!

Danuta Holecka zaręczyła się po trzech tygodniach znajomości

To jednak nie koniec niespodzianek. Danuta Holecka tak zakręciła w głowie Krzysztofowi, że mężczyzna nie tylko zostawił dla niej żonę, ale też oświadczył się jej po trzech tygodniach znajomości! Dziennikarka cały czas starała się przekładać datę ślubu i finalnie na ślubnym kobiercu para stanęła po 1,5 roku znajomości.

Już rok później zakochani powitali na świecie dwójkę swoich bliźniaków: Stefana i Juliana. Teraz cała rodzina żyje w niesamowitej zgodzie i unika medialnych rozmów na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że to właśnie bliscy są dla prezenterki priorytetem, a rodzina największą wartością.

Źródło: o2.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz