Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Martyniuk otoczona policją! Dwa słowa wszystko ujawniły. Wyjechała z kraju i takie wieści
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.11.2023 09:19

Danuta Martyniuk otoczona policją! Dwa słowa wszystko ujawniły. Wyjechała z kraju i takie wieści

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk otoczona przez policję. Fot. AKPA

Cały internet właśnie obiegła sensacyjna wieść. Danuta Martyniuk towarzyszy mężowi w trasie koncertowej za oceanem. Niespodziewanie w jej mediach społecznościowych pojawiło się szokujące zdjęcie. Żona lidera zespołu “Akcent” jest na nim w otoczeniu policjantów. Co tam się stało? 

Danuta Martyniuk przeszłą metamorfozę, teraz wypoczywa za oceanem

Danuta Martyniuk zyskała rozpoznawalność dzięki popularności męża, jednak konsekwentnie stara się budować własną markę osobistą. Żona legendarnego wokalisty disco polo, Zenka Martyniuka, przeszła niedawno spektakularną metamorfozę. Nie tylko zrzuciła parę zbędnych kilogramów, ale również zdecydowała się na drobną poprawę swojej urody. Nie ukrywała, jak korekta nosa korzystnie wpłynęła na jej aparycję. Jej fani docenili, że była z nimi szczera, otwarcie mówiąc o korzystaniu z usług gabinetów piękności.

Obecnie Danuta Martyniuk towarzyszy mężowi w jego trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Fani z niecierpliwością wyczekiwali, aż podzieli się z nimi kadrami z podróży, jednak takiego zdjęcia z pewnością się nie spodziewali! Żona lidera zespołu “Akcent” zapozowała na nim w towarzystwie policjantów. Czyżby weszła w konflikt z prawem?

"Ona zawsze osaczała Daniela". Danuta Martyniuk nie znosiła synowej. Teraz przyjęła ją pod dach? Danuta Martyniuk promienieje u boku Zenka. Piękną kreacją przyćmiła wszystkich

Danuta Martyniuk towarzyszy mężowi w zagranicznej trasie koncertowej

Zenek Martyniuk wyruszył na podbój Stanów Zjednoczonych. Wokalista zespołu “Akcent” rozpoczął swoją wielką trasę koncertowa za oceanem 17 listopada. Po ponad tygodniu intensywnych występów zrobił sobie chwilę przerwy, by wypocząć. Okazuje się, że wraz z żoną Danutą para postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i obecnie oboje dzielą się z fanami licznymi kadrami z krótkich wakacji. 

Zarówno niekoronowany król muzyki disco polo, jak i jego ukochana, na bieżąco korzystają z mediów społecznościowych. Zdjęcia z podróży po Ameryce zachwyciły niejednego internautę. Niespodziewanie jednak Danuta Martyniuk zapozowała nie w towarzystwie męża, a dwóch policjantów. Jaka historia kryje się za tym kadrem?

ZOBACZ TEŻ: Danuta Martyniuk miała już dość. Pisali, żeby Zenek znalazł sobie ładniejszą, nie zamierzała zwlekać z przemianą

Danuta Martyniuk opublikowała zaskakujące zdjęcie z... policją

Kilka dni temu Danuta Martyniuk wraz z mężem odwiedzili Clearwater, jeden z bardziej malowniczych zakątków w stanie Floryda. To właśnie stamtąd pochodzi zaskakujące zdjęcie żony gwiazdora. 56-latka zapozowała na nim w towarzystwie dwójki funkcjonariuszy. Nic nie wskazuje na to, by Danuta Martyniuk weszła w konflikt z tamtejszą policją, ponieważ cała trójka szeroko uśmiecha się na fotografii. Jej wykonanie miało zapewne charakter pamiątkowy. 

Kolejnym elementem zdjęcia, który bez wątpienia przykuwa wzrok, jest stylizacja Danuty Martyniuk. Żona Zenka ma na sobie zwiewną, czarną sukienkę w różowe kwiaty, eksponującą jej zgrabne nogi. Nowa fryzura tylko podkreśla jej młodzieńczy look. 56-latka przefarbowała włosy na jaśniejszy kolor oraz sprawiła sobie delikatną grzywkę. Fani zgodnie stwierdzili, że Danuta Martyniuk młodnieje w oczach.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik