Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Wieści koniec. Wszystko po zwolnieniu ciężarnej Tomaszewskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.01.2024 18:47

Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Wieści koniec. Wszystko po zwolnieniu ciężarnej Tomaszewskiej

Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem
Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem, fot. KAPIF

Jakiś czas temu media obiegła informacja o zwolnieniu Małgorzaty Tomaszewskiej z “Pytania na śniadanie”. Krótko po tej wiadomości w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Teraz głos w tej sprawie zabrała Danuta Martyniuk, która nie żałuje mocnych słów pod adresem Telewizji Polskiej.

Małgorzata Tomaszewska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Od jakiegoś czasu w mediach nieustannie pojawiają się informacje na temat zmian, jakie dzieją się obecnie za kulisami Telewizji Polskiej. Po początkowych zwolnieniach w serwisie informacyjnym publicznego nadawcy przyszedł czas na dział rozrywkowy.

Już kilka tygodni temu informowano o tym, że w styczniowym grafiku “Pytania na śniadanie” zabrakło Anny Popek oraz Małgorzaty Opczowskiej. Teraz światło dzienne ujrzała wiadomość o odejściu kolejnej wielkiej gwiazdy porannego show. Mowa oczywiście o Małgorzacie Tomaszewskiej, która w programie występowała u boku Aleksandra Sikory. Sytuacja ta wywołała wiele kontrowersji, a to dlatego, że prezenterka niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko.

Małgorzata Tomaszewska pnś.jpg
Małgorzata Tomaszewska zwolniona z “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF
Izabella Krzan i Norbi stracili pracę w „Kole fortuny”. Iza ma już plany, sytuacja Norbiego jest katastrofalna. „Jest na bruku” Czy zwolnienie kobiety w ciąży jest zgodne z prawem? Prawniczka komentuje sytuację Małgorzaty Tomaszewskiej

Zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej wywołało szereg kontrowersji

Zwolnienie gwiazdy “Pytania na śniadanie” wywołało wiele zamieszania w polskim show-biznesie. Głos w tej sprawie zabrała między innymi Joanna Kurska, która w przeszłości pracowała za kulisami kultowej śniadaniówki. Żona byłego prezesa Telewizji Polskiej wyznała, że zwolnienie kobiety w ciąży na trzy tygodnie przed porodem jest po prostu oburzające i niezgodne z prawem.

Gwiazda dodała specjalne zdjęcie na Facebooku, na którym widzimy, jak pozuje u boku zwolnionej prezenterki, Aleksandra Sikory oraz Danuty Martyniuk. Pod fotografią znalazło się kilka mocnych słów po adresem obecnej władzy.

3 tygodnie przed datą porodu nielegalne władze TVP wyrzucają Małgorzatę Tomaszewską z pracy. To wszystko z oszalałej zemsty i hejtu do poprzedniej ekipy. Tak wygląda państwo prawa i prawa kobiet według Tuska.
Małgosiu, jesteśmy z Tobą

ZOBACZ TEŻ: Co dalej z prowadzącymi “Pytania na śniadanie”. Czy to możliwe, że wszyscy stracą pracę?

Danuta Martyniuk dosadnie krytykuje zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej

Teraz głos w sprawie zaskakującego odejścia uwielbianej przez widzów prezenterki zabrała Danuta Martyniuk, która znalazła się na zdjęciu, zamieszczonym przez Joannę Kurską. Żona Zenka Martyniuka dodała komentarz pod postem ukochanej Jacka Kurskiego, w którym nie żałowała mocnych słów pod adresem zaistniałej w TVP sytuacji.

Ukochana muzyka disco polo, podobnie jak Joanna Kurska, jest oburzona zwolnieniem Małgorzaty Tomaszewskiej, a w swoim wpisie postanowiła bezpośrednio zaatakować samego Donalda Tuska i jego zwolenników.

Koniec Polski wkrótce. Gdzie są feministki Tuskowe, które powinny stanąć w obronie ciężarnej Małgosi?

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"