Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Martyniuk pokazał nowego członka rodziny. Serce rośnie, internauci zalewają komentarzami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.01.2024 12:40

Daniel Martyniuk pokazał nowego członka rodziny. Serce rośnie, internauci zalewają komentarzami

Daniel Martyniuk pokazał nowego członka rodziny
Daniel Martyniuk pokazał nowego członka rodziny, fot. PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News; Instagram/@danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk właśnie pochwalił się swoim wielkim szczęściem. Syn Zenka Martyniuka właśnie powitał nowego członka swojej rodziny. Na Instagramie gwiazdora pojawił się wzruszający post, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda puchate maleństwo.

Daniel Martyniuk ma za sobą poważny skandal

Jeszcze kilkanaście dni temu cała Polska żyła skandalem z udziałem Daniela Martyniuka. Syn muzyka disco polo miał zakłócać spokój w zakopiańskim hotelu i zaczepiać obecnych tam gości. Dodatkowo, jak wynika z wypowiedzi świadków zdarzenia, pociecha Zenka Martyniuka miała agresywnie odnosić się do swojej żony Faustyny.

Głos w sprawie zabrał również ochroniarz, który tego dnia pracował na terenie budynku. Wyznał, że mężczyzna nie tylko źle odnosił się do ukochanej i pracowników hotelu, ale też wszedł do znajdującej się obok recepcji restauracji, gdzie przerwał koncert góralskiej kapeli.

Groził, że zniszczy nas i zszarga hotelowi opinię. Uważał, że może zaczepiać innych bez konsekwencji. Strasznie też traktował swoją żonę. Policja chciała go aresztować już przy swojej pierwszej interwencji, ale to obsługa recepcji poprosiła mundurowych, by tego nie robili. Wszyscy liczyli, że on troszkę wytrzeźwieje i się uspokoi. Tak się nie stało. Zaczął szaleć jeszcze mocniej, więc zarówno nas, jak i policję wezwano ponownie. Wówczas nie było już innego wyboru, jak tylko odwieźć go do aresztu - wyznał ochroniarz hotelu, który tego dnia pełnił dyżur w placówce.

Nieoczekiwane wyznanie żony Daniela Martyniuka „Znam mojego męża i...” Ekspertka ocenia talent Martyniuka. Jego piosenka będzie hitem na miarę "Przez Twe oczy zielone"?

Daniel Martyniuk źle odnosił się do swojej żony

Doniesienia o agresywnym zachowaniu Daniela Martyniuka w stosunku do swojej żony były o tyle zaskakujące, że para dopiero niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Pod koniec 2023 roku syn Zenka Martyniuka i jego ukochana Faustyna wzięli ślub na wyspie Bali, o którym niemal natychmiast zrobiło się głośno w polskich mediach.

Wcześniej para zaręczyła się w Wenecji i już wtedy w sieci pojawiały się głosy na temat ich niezwykle silnego uczucia i zmiany, jaka pod wpływem partnerki miała zajść w zachowaniu Daniela Martyniuka. Wygląda jednak na to, że para jest naprawdę zakochana, ponieważ chwilę po sylwestrowym skandalu Faustyna stanęła w obronie ukochanego.

To był sylwester, a w sylwestra śpiewać to nie zbrodnia - chyba, że jestem z innego świata. Cały hotel tańczył i się bawił. Znam mojego męża i nie ma mojej zgody na to, co wyprawiają z naszym życiem media - powiedziała kobieta podczas rozmowy z mediami.

Teraz w sieci pojawił się kolejny dowód na to, że między Martyniukami jest wszystko dobrze. Para właśnie powitała nowego członka swojej rodziny!

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co Danuta i Zenek Martyniukowie zrobili dla swojego syna. Ukochana muzyka wyjawiła sprytny plan.

Daniel Martyniuk powitał nowego członka rodziny

Teraz na Instagramie gwiazdora pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym możemy zobaczyć, że rodzina Daniela Martyniuka powiększyła się o nowego członka. Małżeństwo długo utrzymywało to w sekrecie, lecz w końcu pokazało światu swoje małe szczęście. 

W social mediach syna Zenka Martyniuka widzimy filmik, na którym mężczyzna wyprowadza na spacer swojego ukochanego pieska rasy maltańczyk. Białe maleństwo grzecznie chodzi na smyczy i bawi się wśród śnieżnych zasp. W komentarzach nie brak słów gratulacji, a także kilku rad ze strony internautów, którzy nie kryją swojego zaskoczenia na widok nowego członka rodziny.

Słodki jest Chętnie bym go przytuliła

Jaki wesolutki puchatek

Powinien być ubrany zimno jest

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik