Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Damy i wieśniaczki": Caroline Derpienski zatkało, po tym, co wypaliła do niej pani kasjerka w wiejskim sklepie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.10.2023 17:24

"Damy i wieśniaczki": Caroline Derpienski zatkało, po tym, co wypaliła do niej pani kasjerka w wiejskim sklepie

Caroline Derpienski w "Damy i wieśniaczki"
Caroline Derpienski w "Damy i wieśniaczki", fot. kadr z programu "Damy i wieśniaczki"

Caroline Derpienski szturmem podbiła cały polski Internet. Ukochana amerykańskiego miliardera bardzo chętnie pojawia się w mediach i opowiada o swoim luksusowym życiu. Teraz modelka zadebiutowała w programie “Damy i wieśniaczki”, gdzie miała okazję zaznać nieco innego losu.

Caroline Derpienski zaskakuje całą Polskę

Pochodząca z Białegostoku modelka już od jakiegoś czasu regularnie pojawia się w mediach, gdzie zdradza kulisy swojego bogatego życia za oceanem. Gwiazda związana jest z tajemniczym miliarderem o imieniu Jack i wspólnie z nim mieszka w pięknej willi w Miami.

Caroline Derpienski oprócz własnej działalności internetowej i zamieszcza kulisy swojego luksusowego życia, bardzo chętnie gości również w wielu programach telewizyjnych, gdzie opowiada o swoim losie. Po jej wystąpieniu w talk-show Kuby Wojewódzkiego postanowiła pójść o krok dalej i tym razem zadebiutowała w “Damach i wieśniaczkach”.

Wzięła ślub z bogatym arabem! Teraz nazywa samą siebie "Barbie", TAK wygląda jej życie

Caroline Derpienski zaskoczyła swoim wystąpieniem w "Damach i wieśniaczkach"

Modelka pojawiła się w popularnym programie w roli Damy, która ma okazję zamienić się miejscem z Wieśniaczką i dzięki temu zaznać życia w gospodarstwie. Tam też Caroline Derpienski musiała podjąć się wielu prac na roli, które okazały się dla niej nie lada wyzwaniem.

W pewnym momencie widzimy, jak gwiazda sięga po taczki i wspólnie z mieszkającą w jej tymczasowym domu kobietą zajmuje się wynoszeniem końskich odchodów. Ukochana amerykańskiego miliardera przyznaje, że jest to naprawdę ciężka praca i sama jest pod wrażeniem ludzi, którzy wykonują ją codziennie. Po wykonanych obowiązkach blondynka wybiera się do lokalnego sklepu, a tam czeka na nią kolejne zaskoczenie.

Niewiarygodne, co Caroline Derpienski usłyszała od sprzedawczyni

Modelka z Białegostoku postanowiła udać się do niewielkiego lokalnego sklepiku, aby zakupić kilka smakołyków dla goszczącej ją rodziny. Caroline Derpienski za wykonane w gospodarstwie obowiązki zarobiła 155 złotych i właśnie tę kwotę planowała wydać na pizzę oraz inne przysmaki dla jej nowych domowników.

Podczas wizyty w sklepie gwiazda pochwaliła się sprzedawczyni kwotą, jaką otrzymała tego dnia za wykonaną pracę. Kobieta nie kryła zdumienia i poinformowała modelkę, że ma ogromne szczęście, że za swoją pracę otrzymała tak dużo pieniędzy. Caroline Derpienski, która nieustannie chwali się swoim “dolarsowym” życiem mogła być mocno zaskoczona jej słowami!

Tagi: pieniądze
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik