Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": Bardowscy na wakacjach pławią się w luksusach. Nie zapłacili za nie... ANI grosza? Na widok zdjęć wryło nas w ziemię
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.08.2023 16:15

"Rolnik szuka żony": Bardowscy na wakacjach pławią się w luksusach. Nie zapłacili za nie... ANI grosza? Na widok zdjęć wryło nas w ziemię

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski, dzieci
Bardowscy wypoczywają na niesamowitych wakacjach za darmo? Fot. Instagram/Ania Bardowska

Po pracowitych żniwach rodzina Bardowskich znana z programu “Rolnik szuka żony” postanowiła udać się na wakacje. Jako miejsce wypoczynku wybrali luksusowe apartamenty nad jeziorem Czorsztyńskim. Cena za jedną noc w tym miejscu jest zawrotna, ale wygląda na to, że budżet Bardowskich wcale tak bardzo nie ucierpi. 

"Rolnik szuka żony": Po żniwach Bardowscy udali się na urlop

W sierpniu wszyscy rolnicy mają pełne ręce roboty. Miesiąc, który dla większości kojarzy się z przyjemnym, wakacyjnym wypoczynkiem, to również okres intensywnej pracy na polu. Dla Anny i Grzegorza Bardowskich, których widzowie mogli poznać w programie “Rolnik szuka żony”, żniwa okazały się wyjątkowo żmudnym, ale jednocześnie owocnym czasem. 

Po zakończeniu zbiorów małżeństwo postanowiło wybrać się na zasłużony urlop. Destynacja, którą wybrali, może zaskoczyć niejednego ich fana. Bardowscy, zamiast na zagranicznej wycieczce, zdecydowali, że tego lata ponownie wypoczną nad jeziorem Czorsztyńskim w Polsce. Cała rodzina spędziła tam zeszłe wakacje, więc miejsce to musiało wyjątkowo przypaść im do gustu. Okazuje się również, że ważną rolę przy podjęciu decyzji pełniła też kwestia finansowa.

Ksiądz OGROMNIE obraził Marylę Rodowicz. Nazwał ją "spróchniałą matroną". Reakcja mieszkańców szokuje!

"Rolnik szuka żony": Rodzina Bardowskich wybrała pobyt w luksusowych apartamentach nad jeziorem

Na początku czerwca Anna i Grzegorz Bardowscy udali się na pierwszy wakacyjny wypad. Przed rozpoczęciem żniw postanowili zabrać dzieci na wyjątkowy wypoczynek na Wyspy Kanaryjskie. Jednak ich kolejna letnia wyprawa może zadziwić ich wiernych fanów, ponieważ zamiast postawić na kolejne zagraniczne kurorty, zdecydowali udać się w rodzime strony, apartamenty nad jeziorem Czorsztyńskim, niedaleko granicy ze Słowacją.

Na miejscu na rodzinę Bardowskich czekał kompleks luksusowych, nowoczesnych domków. Ich wnętrza zostały wyposażone w najróżniejsze udogodnienia, takie jak przestronne pokoje, salon czy kuchnia. Jak możemy przeczytać na stronie tego miejsca, z okien rozpościera się widok na jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Ponadto goście mają do dyspozycji saunę na terenie każdego apartamentu, a także bezpłatny dostęp do basenu, groty solnej i siłowni.

Ile Bardowskich mógł kosztować ten luksusowy wyjazd?

"Rolnik szuka żony": Ile Bardowscy zapłacą na luksusowe wakacje?

Standard apartamentów nad jeziorem Czorsztyńskim zachwyca, jednak nie mniej powalająca jest cena za pobyt tam. Za jedynie 3 noce czteroosobowa rodzina, taka jak Bardowscy, musiałaby zapłacić 3400 złotych. Czy rolnicy z “Rolnik szuka żony” są aż tak majętni? Niewykluczone, że tak, jednak wiele wskazuje na to, że za swoje wakacje niewiele zapłacą!

Plotek poinformował, że Anna i Grzegorz Bardowscy wraz z dziećmi nie będą musieli zapłacić za nocleg w apartamentach. Dlaczego? Tabloid przekazał, że ze względu na popularność rodziny hotel sam zaproponował im pobyt na zasadzie barteru. Rolnicy mieliby pokazać i zareklamować apartamenty, a w zamian wypocząć w nich nie wydając na to ani grosza. 

Ta informacja pokrywa się również z relacją Anny Bardowskiej z Instagrama, na której rolniczka zaznaczyła przy pokazywaniu apartamentu, że dostała tam wraz z rodziną zaproszona.

Projekt bez nazwy - 2023-08-16T160513.216.png
Bardowscy wypoczywają na niesamowitych wakacjach za darmo? Fot. Instagram/Ania Bardowska 
Projekt bez nazwy - 2023-08-16T160714.130.png
Bardowscy wypoczywają na niesamowitych wakacjach za darmo? Fot. Instagram/Ania Bardowska 
Projekt bez nazwy - 2023-08-16T160645.284.png
Bardowscy wypoczywają na niesamowitych wakacjach za darmo? Fot. Instagram/Ania Bardowska 
Projekt bez nazwy - 2023-08-16T160832.122.png
Bardowscy wypoczywają na niesamowitych wakacjach za darmo? Fot. Instagram/Ania Bardowska 

źródło: plotek.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik