Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Peretti mieszka w niesłychanych warunkach. Sauny, jaccuzi, luksusy, a w garażu warte krocie auta
Michał Fitz
Michał Fitz 23.07.2023 17:17

Sylwia Peretti mieszka w niesłychanych warunkach. Sauny, jaccuzi, luksusy, a w garażu warte krocie auta

Sylwia Peretti
fot. instagram.com/sylwia_peretti; Tak żyje Sylwia Peretti

Sylwia Peretti ogólnopolską popularność zyskała dzięki programowi “Królowe życia”. Podobnie jak inne uczestniczki show, również i ona mogła z czystym sumieniem tytułować się takim określeniem. Mało kto może bowiem pochwalić się takimi warunkami do życia.

Sylwia Peretti mieszka w willi

To, jak wygląda dom Sylwii Peretti było dobrze widać w programie “Królowe życia”. Celebrytka posiada bowiem imponującą posiadłość pod Krakowem w cichej okolicy. Otacza ją dodatkowo sporych rozmiarów ogród. Do budynku dobudowany jest też niemały garaż.

Dom Peretti ma duże, otwarte przestrzenie, dzięki którym bardzo komfortowo się w nim żyje.

U Sylwii Peretti zdiagnozowano ciężką chorobę. Nie zgodziła się na leczenie, teraz apeluje do innych

Sylwia Peretti i jej przestrzeń

Celebrytka w przeszłości podkreślała, że najbardziej osobistym pomieszczeniem w jej domu jest garderoba. To tam może zająć się ubraniami i makijażem, które bardzo lubi. Szalenie przytulna wydaje się też sypialnia utrzymana w odcieniach różu.

Efektowne wydaje się też samo wejście do domu, które najczęściej pojawiało się na fotkach Sylwii. Tuż przy nim znajduje się wejście na piętro, którego ściany są obudowane lustrzaną mozaiką. 

Sylwia Peretti i jej samochody

W garażu i na podjeździe Sylwii Peretti stoi kilka luksusowych aut. Przedsiębiorczyni nie ukrywa zresztą, że te są jej wielką pasją już od wielu lat. Prawdopodobnie właśnie dlatego inwestuje w nie sporą część zarobionych przez siebie pieniędzy.

Perłą w jej motoryzacyjnej koronie jest BMW M8 Manhart, którego wartość oscyluje powyżej miliona złotych. To egzemplarz zupełnie unikatowy w skali całego kraju.

Źródło: Eska.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz