Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą koleżanki z "Pytania na śniadanie". Wybuch radości w TVP
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.07.2023 10:00

Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą koleżanki z "Pytania na śniadanie". Wybuch radości w TVP

Katarzyna Cichopek zachwyciła się ciążą koleżanki.
Katarzyna Cichopek zachwyciła się ciążą koleżanki. Fot. Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie”

Katarzyna Cichopek nie mogła powstrzymać wybuchu radości, kiedy zobaczyła redakcyjną koleżankę eksponującą ciążowe krągłości na antenie. Takich emocji dawno nie było w “Pytaniu na Śniadanie”. Zachwycona aktorka w przejmujący sposób zareagowała na jej brzuszek, od razu “przywitała się" z maleństwem. 

"Pytanie na Śniadanie": Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą redakcyjnej koleżanki, która pokazała brzuszek!

Nie jest tajemnicą, że nocny odpoczynek w późniejszych miesiącach ciąży nie należy do najłatwiejszych. Coraz bardziej powiększający się brzuszek utrudnia dobranie wygodnej pozycji do snu, w dodatku w nocy większość kobiet znacznie bardziej odczuwa dolegliwości związane z ciążą, takie jak np. ból kręgosłupa czy miednicy. Jak więc w tym stanie spać, aby się wyspać? Na to pytanie postanowili uzyskać odpowiedź Maciej Kurzajewski oraz Katarzyna Cichopek.

Do studia “Pytania na Śniadanie” została zaproszona osteopatka uroginekologiczna i fizjoterapeutka Zofia Budkiewicz. Ekspertka opowiedziała o wygodnych pozycjach do spania w trakcie ciąży, które następnie zaprezentowała z ciężarną asystentką — Kamilą Hurko. Okazało się, że jest ona bardzo dobrze znana Kasi Cichopek. Co więcej, aktorka była zachwycona jej stanem!

Koniec śledztwa ws. wypadku na promie. Służby przekazały porażającą informację. Wiedzą, jak zginęło dziecko i mama

"Pytanie na Śniadanie": Wybuch radości na antenie w TVP

Maciej Kurzajewski zapowiedział kolejny segment programu, który miał opowiadać o najlepszych i najwygodniejszych pozycjach do snu dla ciężarnych. Towarzyszyło mu przy tym westchnienie zachwytu Kasi Cichopek, która maślanym wzrokiem przyglądała się ciężarnej koleżance.

Mamy cudownych gości, drodzy państwo! Z nami są Kamila Hurko, przyszła mama, 36. tydzień ciąży. Nasza koleżanka redakcyjna! Witamy cię, was! Bardzo serdecznie – przedstawiła gościnię Cichopek.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek zachwyciła się ciążą koleżanki. Fot. Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie”

"Pytanie na Śniadanie": Katarzyna Cichopek przeprowadziła wywiad z wielkim entuzjazmem

Przeprowadzając wywiad z koleżanką z redakcji, Katarzyna Cichopek wpatrywała się w Kamilkę Huro z zachwytem, uważne wsłuchując w każde jej słowo. W pewnym momencie pozwoliła sobie nawet dotknąć brzuszka młodej mamy. Widać było, że szczerze cieszy się z jej stanu, a być może jest nawet odrobinę zazdrosna!

Katarzyna Cichopek ma dwójkę dzieci, Adama urodzonego w 2009 roku oraz Helenę, która przyszła na świat w 2013 roku. I choć w przeszłości przyznała, że obie ciąże zakończyły się cięciem cesarskim, a do tego zostawiły trwały ślad na jej ciele, wygląda na to, że aktorka błogo wspomina tamten czas!

PNŚ
Kamila Hurko, Pytanie na Śniadanie. Fot. Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie”
PNŚ
Katarzyna Cichopek zachwyciła się ciążą koleżanki. Fot. Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie”
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?