Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pod zdjęciem Macieja Kurzajewskiego zawrzało. Obejmował piękność, którą... nie była Cichopek. "Jaka piękna para!"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 04.07.2023 20:19

Pod zdjęciem Macieja Kurzajewskiego zawrzało. Obejmował piękność, którą... nie była Cichopek. "Jaka piękna para!"

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Weronika Nowakowska
Maciej Kurzajewski wstawił zdjęcie z Weroniką Nowakowską. Fot. KAPiF, instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski miał okazję prowadzić na antenie TVP relację z Igrzysk Europejskich 2023, które odbywały się w Krakowie. Na wizji towarzyszyła mu piękna biathlonistka, Weronika Nowakowska. Widać, że wspólna praca zbliżyła tę dwójkę do siebie na tyle, że postanowili w mediach społecznościowych opublikować wspólne zdjęcie. Co na to wszystko Katarzyna Cichopek? Pod fotografią dziennikarza zostawiła swoją reakcję.

Maciej Kurzajewski pozuje z Weroniką Nowakowską

Maciej Kurzajewski od lat trudni się w dziennikarstwie sportowym. Prowadził studia przed wieloma imprezami, na których polscy sportowcy odnosili sukcesy. Tym razem miał przyjemność zajmować się krakowskimi Igrzyskami Europejskimi, a w pracy towarzyszył mu znakomite postacie.

Jedną z takich była Weronika Nowakowska, polska biathlonistka. Prezenter dodał wraz z nią wspólne zdjęcie na Instagramie, gdzie złożył gratulacje polskiej reprezentacji, która zdobyła 50 medali.

- Ogromne podziękowania dla Weroniki Nowakowskiej za świetną współpracę w studiu TVP Sport. To była frajda! Bardzo dziękuję całej ekipie telewizyjnej, która pracowała z nami podczas tego wydarzenia! - napisał dziennikarz.

Otwarto trumnę z ciałem Anastazji, rozpaczliwe szczegóły. Dla jej mamy musiało być to wstrząsające

Katarzyna Cichopek reaguje na post Macieja Kurzajewskiego z biathlonistką

Wiele osób pewnie zastanawia się, jak na wspólne zdjęcie swojego ukochanego z inną kobietą zareagowała Katarzyna Cichopek. Aktorka polubiła je, co jest oznaką wsparcia i widać, że śledzi jego poczynania, nawet jeżeli nie pracują razem.

Post Macieja Kurzajewskiego skomentowała druga z jego głównych postaci, czyli Weronika Nowakowska.

- To była przyjemność i wspaniała lekcja panie redaktorze. Serio dziękuję! - napisała biathlonistka.

Internauci komentują zdjęcie Macieja Kurzajewskiego

Współpracę na linii Maciej Kurzajewski - Weronika Nowakowska docenili internauci. Nie obyło się bez komentarzy chwalących to… jak piękną i dobraną są parą. Pod zdjęciem jest ich naprawdę dużo. “Jak wy pięknie wyglądacie razem”, “jaka piękna para!”, “Piękna para, gratulacje!”. 

  • Pani Weronika nie dość, że piękna kobieta, to i fantastycznie się jej słuchało w duecie z panem - napisała fanka.
  • Uświetniliście swoimi głosami tę imprezę, dziękuję za wspólnie spędzony czas przed ekranami - dodał internauta.

Nie od dziś wiadomo, że prowadzący “Pytania na śniadanie” zna się na swoim fachu świetnie i mieliśmy tego kolejny dowód.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?