Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Skandal we wczorajszym "Rolnik szuka żony". Rolniczka zgasiła Bartka, teraz miażdżą go internauci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.09.2023 09:27

Skandal we wczorajszym "Rolnik szuka żony". Rolniczka zgasiła Bartka, teraz miażdżą go internauci

rolnik szuka żony
Skandal po najnowszym odcinku "rolnik szuka żony". Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” wywołuje bardzo dużo emocji wśród widzów programu. Najnowszy odcinek okazał się szczególnie poruszający, gdyż kandydatem na partnera rolniczki okazał się mężczyzna, który… już niejednokrotnie wystąpił w show! Uczestniczka dosadnie go skonfrontowała, a internauci gorzko podsumowali.

"Rolnik szuka żony": uczestnik po raz kolejny wystąpił w programie

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” rozwija się bardzo szybko i dynamicznie. Po zapoznaniu się widzów z bohaterami nowego sezonu — Waldemarem, Agnieszką, Dariuszem, Anna i Arturem, przyszła pora na rozmowy z osobami, których wytypowali uczestnicy. W najnowszym odcinku spotkali się z tymi, których listy szczególnie ich zainteresowały. 

W 2. odcinku programu “Rolnik szuka żony” na neutralnym gruncie spotkali się rolniczka Ania oraz Bartosz, jeden z kandydatów na jej wymarzonego partnera. Szybko jednak okazało się, że mężczyzna nie występuje w show po raz pierwszy. 

Zaciekawiło mnie to, że Bartek pisał też do innych uczestniczek programu. Chciałam zapytać się go, jaki ma w tym cel. Czy faktycznie tak bardzo chciałby pracować na roli, czy po prostu, krótko mówiąc, chodzi mu o tzw. fejm – tłumaczyła Ania.

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

"Rolnik szuka żony": rolniczka chłodno podeszła do Bartka, który wysłał jej list

Spotkanie Ani i kandydata do jej serca, Bartka, niestety nie przebiegło zbyt pomyślnie. Rolniczce nie dawał spokoju fakt, iż przed tym, zanim do niej napisał, mężczyzna dwukrotnie próbował związać się z jej poprzedniczkami, które wystąpiły w programie “Rolnik szuka żony”. On sam nie ukrywał tego faktu, ponieważ już w liście do Anny nawiązał do tego, iż próbował umówić się z Kamilą Boś z 8. edycji show, pisząc, iż "uwielbia pomidory malinowe i smakują mu bardziej niż pieczarki". Ania uznała ten żart za ironiczny.

Niepotrzebnie wyrywasz to z kontekstu, to był niewinny żarcik. Mam specyficzne poczucie humoru, może niepotrzebnie to wychwyciłaś – próbował bronić się Bartek.

Ania jednak nie dawała za wygraną:

Nie wiem, czy masz szczere, uczciwe zamiary, skoro jesteś taki troszkę latawiec. Podobała ci się Kamila, do Klaudii też startowałeś…

Odpowiedź Bartka okazała się zaskakująca:

Nie ukrywam, że śledzę "Rolnika" od pierwszej edycji i to było moje ogromne marzenie, żeby w tym programie wystąpić, a najważniejszym marzeniem jesteś też ty, dlatego napisałem list – odparł. Ani to jednak nie przekonało…

Internauci wyrazili swoja opinię o Bartku z "Rolnik szuka żony"

W najnowszym odcinku programu “Rolnik szuka żony” wystąpił Bartek, który już wcześniej próbował zalecać się do rolniczek, które wzięły udział w poprzednich edycjach show. I mimo iż próbował wytłumaczyć ten fakt przed Anią, rolniczka chłodno go podsumowała:

Uważam, że jest nieszczery. Nie ufam mu. Nie ukrywajmy, ja, Kamila i Klaudia jesteśmy całkowicie inne. Sam mówi, że chciał wystąpić w programie, więc wydaje mi się, że to jest jego priorytet, a nie poznanie mnie czy dziewczyn z poprzednich edycji – stwierdziła.

Okazuje się, że odczucia kobiety podzielili widzowie, w których najnowszy odcinek programu wywołał wiele sprzecznych emocji. W komentarzach pod postami dotyczącymi 2. odcinka show wyrazili swoje negatywne odczucia względem Bartka:

  • Żenada.
  • Dobrze go wyjaśniła. Brawo!
  • No latawiec. Idealne podsumowanie.
  • Próbował już zapewne w szansie na sukces, love Island, milionerach i top model, ale niestety nigdzie się nie udało. Myślę, że teraz powinien się zgłosić do programu chłopaki do wzięcia, tam nareszcie będzie mógł zabłysnąć!
  • Oho. Parcie na szkło – twierdzili internauci.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania