Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Skandaliczne, co zaszło po ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Przykre, na widok panny młodej puściły hamulce internautom
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.08.2023 08:12

Skandaliczne, co zaszło po ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Przykre, na widok panny młodej puściły hamulce internautom

Wesele Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"
Wesele Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości", fot. Facebook/Sanatorium miłości

Za nami uroczyste wesele Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Uczestnicy “Sanatorium miłości” pobrali się w sobotę 5 sierpnia na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Niestety, pośrodku gratulacji nie brakuje słów krytyki. Fanom nie przypadła do gustu jedna rzecz.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są już małżeństwem!

Reality show Telewizji Polskiej ma na celu pomoc seniorom w odnalezieniu ich poszukiwanej miłości. I choć rzadko zdarza się, aby uczestnicy “Sanatorium miłości” wyszli z programu zakochani, w przypadku Iwony i Gerarda natychmiast rozgorzało gorące uczucie.

Para nie przejmowała się krytyką internautów, czy komentarzami na temat zbyt dużej różnicy wieków, jaka ich dzieli. Teraz kuracjusze postanowili powiedzieć sobie uroczyste “tak” i zaprosili wszystkich na swój ślub. Ceremonia odbyła się na Zamku Królewskim w Niepołomicach w minioną sobotę 5 sierpnia. 

Już wcześniej zakochani gościli w programie “Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedzieli o przygotowaniach do uroczystości. Okazało się jednak, że nie wszystko przypadło do gustu internautom. Większość krytykowała jeden niezwykle ważny szczegół tego wesela.

Katarzyna Skrzynecka pokazała za dużo?! Strój kąpielowy ledwo przykrył ciało, ALE figura

"Sanatorium miłości": Iwona krytykowana przez internautów na swoim ślubie

Niestety, pomimo faktu, że bajkowe wesele na zamku bardzo przypadło do gustu internautom, całkiem inaczej było w przypadku kreacji panny młodej. Iwona Mazurkiewicz pojawiła się tego dnia w sięgającej do ziemi białej sukni ślubnej, której górę stanowił kwiecisty gorset. Uwagę zwracały również rękawki sukienki, które znajdowały odrobinę niżej na ramionach seniorki i odsłaniały nieco jej ciała.

I choć uczestniczka “Sanatorium miłości” zebrała mnóstwo pochwał i komplementów, nie zabrakło również słów krytyki. Internauci uważają, że kuracjuszka pokazała zbyt wiele ciała, a tego typu kreacja nie pasuje już do jej wieku.

Stylistka ocenia suknię ślubną Iwony z "Sanatorium miłości"

Całe szczęście głos w sprawie zabrała również stylistka, która w fachowy sposób oceniła suknię ślubną Iwony Mazurkiewicz. Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z dziennikiem “Fakt” wyznała, że kreacja panny młodej była bardzo modna, a sama kuracjuszka wyglądała w niej fenomenalnie.

Gorsetowa sukienka jest bardzo w trendach. Biały jest najmodniejszym kolorem sezonu. Ubrała się po prostu bardzo modnie. Modniej niż wiele dziewczyn, które są od niej o wiele młodsze. Wiele dziewczyn ubiera w tym sezonie białe gorsetowe sukienki, ale niewiele wygląda równie dobrze jak pani Iwona 

Ekspertka przyznała również, że ukochana Gerarda w bardzo mądry i przemyślany sposób dobrała krój kreacji do swoich atutów, zakrywając i eksponując odpowiednie elementy.

Zakryła sobie te części, które są bolączką po 25. roku życia, a jednocześnie pokazała swoje dobre strony. Ma ładny dekolt, ma ładną szyję, ma ładne ramiona. Zagrała swoimi atutami, a to jest ważne, żeby kobiety w każdym wieku wiedziały, gdzie i co jest ich punktami mocy. Czyli co i jak pokazać, żeby dobrze się zaprezentować, a jednocześnie nie wyglądać wulgarnie

Źródło" fakt.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny