Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Celine Dion pilnie wezwała synów. Takie przekazała wieści
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.03.2024 17:43

Celine Dion pilnie wezwała synów. Takie przekazała wieści

Celine Dion
fot. DIGGZY / SplashNews.com/East News

Już od jakiegoś czasu media donoszą na temat problemów zdrowotnych Celine Dion. Właśnie z tego powodu wokalistka miała odwołać wszystkie koncerty i inne zobowiązania zawodowe. Teraz jednak w sieci pojawiły się kolejne dramatyczne informacje na temat jej stanu zdrowia.

Celine Dion ma poważne problemy zdrowotne

O złym stanie zdrowia wybitnej piosenkarki Internet dowiedział się w 2022 roku, kiedy to Celine Dion odwołała wszystkie swoje koncerty. Wyjaśniła wówczas, że zmaga się z nieuleczalną chorobą, która sprawia, że nie czuje się na siłach, aby prowadzić tak intensywne życie zawodowe, jak do tej pory.

Mimo wielu trudności gwiazda nie zamierzała jednak na stałe znikać z mediów. Co jakiś czas pozwala sobie na odpoczynek, a wówczas wszystkie wieści na temat jej stanu zdrowia są przekazywane przez jej bliskich. Warto jednak wspomnieć, że Celine Dion wciąż udziela się na Instagramie, gdzie stara się pozostać w kontakcie ze swoimi fanami.

Skandaliczny widok przy grobie Elżbiety Sommer. Przykre, co się tam dzieje Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw

Na co choruje Celine Dion?

Niedługo później artystka poinformowała swoich fanów, że choruje na zespół Moerscha-Woltmanna. Celine Dion zamieściła niezwykle wzruszający post na swoim profilu na Instagramie, za pośrednictwem którego ujawniła kulisy swojej walki o zdrowie. Okazało się, że jest to niezwykle rzadka i wciąż nie do końca zbadana choroba.

Cierpię na niezwykle rzadką chorobę, która dotyka jedną na milion osób. Wciąż poznajemy to schorzenie i teraz wiemy, że to ona powodowała moje ciężkie skurcze mięśniowe. Niestety mają one wpływ na moje życie, sprawiają, że czasem mam problemy z poruszaniem się, nie pozwalają mi na śpiewanie - napisała w social mediach wokalistka.

Po dramatycznym ogłoszeniu piosenkarka na kilka miesięcy zniknęła z mediów i życia publicznego. Jej fani mieli jednak dostęp do informacji na temat jej stanu zdrowia, dzięki postom zamieszczanym przez jej rodzinę.

ZOBACZ TEŻ: TVP stanowczo o zwolnieniu Edyty Lewandowskiej. Mocne słowa.

Celine Dion pilnie wezwała do siebie synów

Teraz wokalistka postanowiła jednak powrócić na Instagrama, aby podzielić się z internautami niezwykle ważnym ogłoszeniem. W tym celu Celine Dion wezwała nawet do siebie trzech swoich synów, którzy wspólnie z nią zapozowali do rodzinnej fotografii.

Okazało się, że 16 marca obchodzimy dzień choroby, na którą choruje wybitna piosenkarka. Z tej okazji Celine Dion postanowiła uchylić nieco rąbek tajemnicy na temat swojej walki z rzadką dolegliwością i podziękować wszystkim za okazywanie jej wsparcie i miłość.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Świadomości SPS, który jesienią 2022 roku zdiagnozowano też u mnie. Próba przezwyciężenia tej choroby była jednym z najtrudniejszych doświadczeń w moim życiu, ale nadal jestem zdeterminowana, aby pewnego dnia wrócić na scenę i żyć tak normalnie, jak to tylko możliwe. Jestem głęboka wdzięczna za miłość i wsparcie ze strony moich dzieci, rodziny, zespołu i was wszystkich - napisała gwiazda w najnowszym poście na Instagramie