Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wpadka na scenie w "TTBZ" skradła show! Rock ruszył na pomoc, Walewska i Janowski wybuchli śmiechem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.09.2023 22:16

Wpadka na scenie w "TTBZ" skradła show! Rock ruszył na pomoc, Walewska i Janowski wybuchli śmiechem

Wpadka podczas występu w TTBZ
Wpadka podczas występu w TTBZ, fot. kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Kolejny odcinek kultowego programu “Twoja twarz brzmi znajomo” obfitował w masę wrażeń i emocji. W pewnym momencie podczas występu Kuby Gąsowskiego doszło do niecodziennej wpadki. Na pomoc ruszył sam Maciej Rock, a jurorzy nie byli w stanie powstrzymać śmiechu.

Masa wrażeń w dzisiejszym odcinku TTBZ

Muzyczne show Polsatu cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów, którzy z zapartym tchem wyczekują kolejnych metamorfoz i występów ulubionych uczestników. W dzisiejszym wydaniu show również nie brakowało wrażeń, a to, co działo się na scenie, przerosło najśmielsze oczekiwania fanów. 

Tego dnia mogliśmy podziwiać między innymi Kubę Szmajkowskiego jako lidera grupy Maneskin, Magdalenę Kumorek jako Michaela Jacksona, czy Nicka Sincklera w roli Micka Jaggera. Nikt jednak nie był w stanie pohamować uśmiechu, gdy widział, do czego doszło podczas występu Kuby Gąsowskiego.

Dzisiaj o 18:00 w całej Polsce zawyją syreny. Koszmarne doniesienia

Niecodzienna wpadka w programie TTBZ

Kuba Gąsowski stanął dzisiaj przed nie lada wyzwaniem. Młody gwiazdor miał za zadanie wcielić się w postać wokalistki Cyrko i wykonać jej największy przebój “Prywatny bal”. Zadanie było o tyle trudne, że oprócz wysokich dźwięków uczestnik musiał zmagać się z choreografią oraz niecodziennym strojem - długą złotą suknią i jeszcze obszerniejszym futrem.

To właśnie ten element garderoby stał się przyczyną zabawnej wpadki, do jakiego doszło podczas występu syna Piotra Gąsowskiego. W pewnym momencie jeden z tancerzy miał założyć artystce ogromna białe futro. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem i tym sposobem piosenkarz przez kilkanaście sekund męczył się z założeniem stroju.

W końcu na pomoc ruszył Maciej Rock, który natychmiast wbiegł na scenę i pomógł głównej gwieździe z jej niesfornym okryciem. Trzeba przyznać, że całość naprawdę wyglądała komicznie!

Fani nie kryją zachwytu wpadką w TTZ

Niespodziewany błąd podczas występu uczestnika bardzo przypadł do gustu wszystkim jurorom, którzy nie byli w stanie pohamować śmiechu. Małgorzata Walewska, Piotr Domagała oraz Robert Janowski z zapartym tchem oglądali, co dzieje się na scenie podczas wykonywania chwytliwej piosenki przez Kubę Gąsowskiego.

Podczas oceny wszyscy pochwalili wokalistę za zachowanie zimnej krwi, umiejętność wyjścia z opresji oraz utrzymanie swojej postaci. Jednocześnie podziękowano Maciejowi Rockowi za szybką i sprawną reakcję.

Zachwytu nie kryją również internauci, którzy w komentarzach na oficjalnym profilu TTBZ na Instagramie chwalą młodego muzyka i cieszą się z tego, że mimo wpadki wszystko udało się bez zarzutu.

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny