Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Twoja twarz brzmi znajomo": Na scenie ukrywał chorobę. Jurorzy niczego się nie domyślili. Zdumiewające sceny w połfinale
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.10.2023 22:14

"Twoja twarz brzmi znajomo": Na scenie ukrywał chorobę. Jurorzy niczego się nie domyślili. Zdumiewające sceny w połfinale

TTBZ jury, Paweł Domagała
Uczestnik na scenie ukrywał chorobę. Fot. kadr z programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo"

19. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" co tydzień dostarcza widzom nie lada emocji. W najnowszym odcinku show ogłoszono, komu z uczestników przypadł zaszczyt, by wystąpić w finale. Jednak największym zaskoczeniem okazały się nie nazwiska wygranych, a fakt, iż jeden z uczestników starał się ukryć chorobę. Jurorzy byli zszokowani, jak on w ogóle dał radę wystąpić na scenie.

Przebieg najnowszego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Najnowszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jak zwykle zgromadził przed telewizorami tłumy widzów. To właśnie dziś stało się jasne, kto z artystów wystąpił w następnym, finałowym epizodzie show. Jednak zanim ogłoszono tę niecierpliwie wyczekiwaną wiadomość, publiczność mogła nacieszyć się fenomenalnymi występami swoich faworytów.

Wielkie emocje wśród widzów wzbudził Marcin Januszkiewicz, który jako Rysiek Riedlel zmierzył się z wymagającym utworem „Sen o Viktorii”. Jagoda Szydłowska zachwyciła wykonaniem piosenki Maryli Rodowicz “Polska Madonna”. Z kolei Nick Sinckler jako James Brown wystąpił w energetycznym utworze „I got You". Na wielkie wyróżnienie zasługuje również Magdalena Kumorek, która znakomicie poradziła sobie jako Katy Perry w piosence „I kissed a girl”. 

Nie wszyscy artyści mieli jednak szansę, by dostać się do finału mimo zachwycających występów. Komu się udało?

Burza w komentarzach po wczorajszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Masakra", "ustawka", "dali chłopakowi wygrać"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestnik ukrywał chorobę

Zdecydowanie największym zaskoczeniem, zarówno dla widzów, jak i jury, okazał się występ Kuby Szmajkowskiego. Piosenkarz jest najmłodszym uczestnikiem bieżącej edycji, jednak mimo to poziomem, który prezentuje, ani trochę nie odstaje od reszty wokalistów biorących udział w show. W najnowszym odcinku wystąpił on na scenie jako pierwszy, wcielając się w Anastacię w piosence „I’m outta love”. Jak wypadł?

Co ja mogę powiedzieć? Ty jesteś potwornie zdolny. Bardzo się cieszę, że jesteś w tym programie. Dzisiaj było znakomicie. Ja nawet nie zorientowałem się, że jesteś chory. Fajne jest to, że się tak rozwijałeś i jak mówią niektórzy, człowiek uczy się wszędzie. Widać po tobie tę naukę, ona nie poszła w las. Jesteś genialny, dzisiaj było znakomicie – ocenił Paweł Domagała.

Okazało się, że Kuba Szmajowski wystąpił na scenie mimo chorego gardła, czym wywołał wielkie poruszenie wśród publiczności, ale i jury. Czy jednak młodemu wokaliście udało się dostać do finału mimo problemów ze zdrowiem?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto przeszedł do finału?

Półfinałowy odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dostarczył widzom potężnej dawki emocji oraz wzruszeń. Czyja kreacja artystyczna spodobała się najbardziej? Okazuje się, że dzięki głosom uczestników odcinek wygrała Magdalena Kumorek jako Katy Perry. Artystka otrzymała czek na 10 tys. złotych, który przekazała Mielickiemu Stowarzyszeniu Dzieci i Osób niepełnosprawnych. Chwilę później został ogłoszony werdykt, na który tego wieczora czekali wszyscy.

Do finału 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dostali się: Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Marcin Januszkiewicz oraz Ewelina Flinta. Gratulujemy!

 

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji