Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Robert Janowski WYBUCZANY w "TTBZ"! Po tym, co powiedział publiczność nie kryła oburzenia
Michał Fitz
Michał Fitz 09.09.2023 07:54

Robert Janowski WYBUCZANY w "TTBZ"! Po tym, co powiedział publiczność nie kryła oburzenia

Robert Janowski
fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Choć poza programem Robert Janowski jest ciepłą i sympatyczną osobą, w show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeobraża się w surowego jurora, który nie ma skrupułów, by krytykować uczestników, jeśli na to zasłużyli. Po jednej z jego wypowiedzi został jednak wybuczany.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Magdalena Kumorek jako Sława Przybylska

Bardziej aktualne gwiazdy mogą wydawać się nieco prostsze do odtworzenia, bo ewentualne niedociągnięcia można zamaskować sceniczną ekspresją. Gorzej jest jednak w przypadku artystów sprzed lat, którzy byli w swoich ruchach i kreacjach bardzo powściągliwi. Wtedy nie ma czym odwrócić uwagi od śpiewu.

Przekonała się o tym Magdalena Kumorek, której w ostatnim odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyszło się wcielić w Sławę Przybylską, która ma przecież niezwykle charakterystyczny głos. Choć robiła, co mogła, nie udało jej się idealnie odwzorować oryginału.

Widzieli zaginionego Krzysztofa Dymińskiego! Od ich słów przechodzą dreszcze. Matka natychmiast zareagowała

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Robert Janowski z dobitną oceną

“Miłość w Portofino” w wykonaniu Kumorek nie porwała jurorów. Ci wyraźnie słyszeli, że to nie ta barwa, którą trzeba było osiągnąć. Głos zabrał Robert Janowski, który był bardzo zwięzły w swojej ocenie. Stwierdził, że dziś Magdalena zdecydowanie była w studio, a nie w Portofino. Później stwierdził, że nie chce nic więcej dodawać. Zasłona milczenia była jednak bardzo wymowna.

Sytuację, jak zwykle zresztą w tym sezonie, próbował rozweselić Paweł Domagała. Wokalista stwierdził, że on akurat cieszy się, że Kumorek była w studio, a nie w Portofino, bo przynajmniej mógł dzięki temu usłyszeć jej śpiew.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Robert Janowski wybuczany

Komentarz Janowskiego zdecydowanie nie spodobał się publiczności. Ta po jego ocenie zaczęła buczeć! Nie ma wątpliwości, że jurorowi mogło zrobić się przykro. Niewykluczone, że przez to w kolejnych odcinkach będzie starał się zwracać większą uwagę na pozytywy, a nie na negatywy.

Trzeba bowiem przyznać, że Janowski jest zdecydowanie najbardziej surowym spośród jurorów w tej edycji. Doszukuje się błędów nawet w tych naprawdę dobrych występach. Być może to dlatego, że sam kiedyś ten program wygrał i dlatego ma tak wysokie wymagania.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik