Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona ujawniła prawdę o Kamilu Durczoku w rocznicę śmierci. Szokujące słowa: "Miał wrażenie, że wszystko mu wolno"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.11.2023 18:08

Była żona ujawniła prawdę o Kamilu Durczoku w rocznicę śmierci. Szokujące słowa: "Miał wrażenie, że wszystko mu wolno"

Kamil Durczok
Była żona ujawniła niesłychane informacje o Kamilu Durczoku. Fot. KAPiF

Kamil Durczok przez lata cieszył się niepisanym tytułem jednego z najrzetelniejszych dziennikarzy w Polsce. Mierzył się jednak z problemami prywatnymi oraz zdrowotnymi, które doprowadziły go do upadku. Zmarł dokładnie 2 lata temu. W rocznicę jego śmierci ukazał się wywiad, którego udzieliła jego była żona, Marianna Dufek. Kobieta ujawniła w nim niesłychane informacje o Durczoku.

Dziś przypada 2. rocznica śmierci Kamila Durczoka

Kamil Durczok cieszył się dużym uznaniem na polskiej scenie dziennikarskiej. Był ikoną 2 największych programów informacyjnych, czyli “Wiadomości” w TVP oraz “Faktów” TVN. Zmarł dwa lata temu, 16 listopada 2021 roku, przez zaostrzenie się przewlekłej choroby oraz zatrzymanie krążenia. Miał wówczas 53 lata.

Marianna Dufek była żoną dziennikarza przez 22 lata. Podczas gdy jej mąż robił wielką karierę, ona pracowała w TVP3 Katowice oraz wychowywała ich jedynego syna Kamila. Chłopiec przez lata obserwował, jak jego ojciec sięgnął szczytu, by ostatecznie wylądować na samym dnie. Marianna Dufek właśnie udzieliła przejmującego wywiadu, w którym ujawniła zaskakującą prawdę o swoim byłym mężu. Tego o Kamilu Durczoku nie wiedział nikt. 

Kamil Durczok ukrywał przykrą chorobę Dopiero teraz pokazali, jak Kamil Durczok wyglądał przed śmiercią. Dziennikarz wystąpił w teledysku

Była żona Kamila Durczoka opowiedziała o mężu w wywiadzie

Kamil Durczok z racji swojej pozycji w świecie show-biznesu przez lata znajdował się na świeczniku. To właśnie dlatego o jego życiu prywatnym wiadomo tak wiele. To, że chorował na nowotwór, zdradzał żonę, był uzależniony od alkoholu, a wreszcie w 2015 roku został oskarżony o mobbing i molestowanie podwładnych to powszechnie znane fakty. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak wyglądało życie rodziny u boku dziennikarza, który wraz z upływem lat staczał się coraz bardziej.

Martwię się chwilami, że mój Kamil nie przepracował jeszcze swojego postrzegania ojca. Syn po tych wszystkich aferach nie chciał nazywać się Kamil Durczok (ma nazwisko podwójne). Mnie zależy, żeby pamiętał, że ojciec, mimo wszystko, był świetnym dziennikarzem – opowiadała w rozmowie z ShowNews Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka.

ZOBACZ TEŻ: Ogromny skandal w TVN. Niebywałe, w jaki sposób pożegnali Kamila Durczoka. Oburzenie sięgnęło zenitu

Co doprowadziło do upadku Kamila Durczoka?

Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka, wyznała na łamach portalu ShowNews, że nie czuje się wdową. Para oficjalnie zakończyła swoją relację w 2017 roku. Od tamtego czasu kobieta wyzwoliła się z wszelkich traum związanych z dziennikarzem. Dzięki temu po latach mogła na chłodno przeanalizować wszystkie czynniki, które doprowadziły jej byłego męża do upadku. 

Miał władzę, pieniądze, poklask, miał wrażenie, że wszystko mu wolno, a to bardzo deprawuje – oceniła w rozmowie z ShowNews Marianna Dufek.

Projekt bez nazwy - 2023-11-16T175734.619.png
Była żona ujawniła niesłychane informacje o Kamilu Durczoku. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-16T175749.526.png
Była żona ujawniła niesłychane informacje o Kamilu Durczoku. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-16T175807.066.png
Była żona ujawniła niesłychane informacje o Kamilu Durczoku. Fot. KAPiF

źródło: shownews.pl