Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była partnerka Kevina Mgleja o alimentach. Nie wytrzymała po słowach Roksany
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 08:01

Była partnerka Kevina Mgleja o alimentach. Nie wytrzymała po słowach Roksany

Malwina Dubowska, Roksana Węgiel
Fot. Instagam/maldubowska, AKPA

Roksana Węgiel jest ponownie na językach. Wszystko za sprawą alimentów, które jej partner płaci na dziecko. Kevin Mglej ma syna z poprzedniego związku. Teraz matka William zabrała głos. Postanowiła odnieść się do słów obecnej partnerki swojego byłego faceta. Z jej ust padła pewna propozycja. 

Roxie Węgiel wzięła ślub ze starszym od niej o osiem lat Kevinem Mglejem?

Media i internetowi detektywi znaleźli dowody na to, że 19-letnia Roksana Węgiel i starszy od niej o osiem lat Kevin Mglej są już po ślubie. Po pierwsze, w oficjalnych dokumentach Roxie figuruje jako Roksana Węgiel-Mglej. Po drugie, fani wypatrzyli na palcach Roksany i Kevina obrączki. 

Kevin Mglej ma dziecko z poprzedniego związku. Matką jego 4-letniego syna jest aktorka Malwina Dubowska, którą fani mogą znać m.in. z serialu “Pierwsza miłość”. Kobieta postanowiła ponownie odnieść się do kwestii alimentów, jakie ma dostawać na dziecko.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. AKPA
19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie 19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia

Roksana Węgiel mówi o alimentach, które Kevin płaci na dziecko

W wywiadzie dla Pudelka, którego niedawno udzieliła Roxie, padło pytanie o to, dlaczego Kevin Mglej zniknął z sieci. Roksana wyjaśniła, że tak duża popularność nigdy nie była celem Kevina. 

On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy - swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super - zdradziła Roksana Węgiel.

Jedna z fanek wytknęła Roxie kwestię alimentów i to, że Kevin ma ich nie płacić. Roksana Węgiel nie wytrzymała i na gorąco odniosła się do tych słów. 

Płaci i to sporo XD - odpowiedziała Węgiel. 

Tym razem to Malwina Dubowska postanowiła skomentować sprawę. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej  Fot. AKPA

Malwina Dubowska odpowiada Roksanie Węgiel

Malwina Dubowska jest matką dziecka Kevina Mgleja - partnera Roxie. Aktorka nie potrafiła przejść obojętnie obok słów Roksany Węgiel, które bezpośrednio jej dotyczyły.

Słuchajcie, doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna - zaczęła.

Następnie matka dziecka Kevina zwróciła się bezpośrednio do młodej gwiazdy.

Bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Bo po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - zaproponowała Malwina Dubowska. 

Myślicie, że Roxie jej odpowie?

Malwina Dubowska
Malwina Dubowska Fot. screen Instagram/maldubowska