Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Burzliwe życie Przemysława Babiarza. Kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją pierwszą żoną. To kobieta podjęła decyzję o rozwodzie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 28.01.2021 18:17

Burzliwe życie Przemysława Babiarza. Kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją pierwszą żoną. To kobieta podjęła decyzję o rozwodzie

tvp
fot. PAWEL DABROWSKI/East News

Przemysław Babiarz jest jednym z najsłynniejszych komentatorów sportowych. Jego głos zna niemal każdy, kto chociaż raz oglądał m.in. polskie rozgrywki piłkarskie. Jednak okazuje się, że jego życie prywatne było bardzo burzliwe. Przed laty żona gwiazdora TVP podjęła decyzję o rozstaniu. Dopiero później poznał prawdziwą miłość.

Przemysław Babiarz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Ostatnio gwiazdor TVP prowadzi również niedawno wznowiony teleturniej Va Banque. Od ponad 20 lat jest szczęśliwym mężem u boku Marzeny Babiarz. Jednak wcześniej jego życie miłosne nie było usłane różami.

Przemysław Babiarz: żona

Obecną żoną Przemysława Babiarza jest Marzena Babiarz. Jednak zanim dziennikarz poznał miłość swojego życia, musiał przejść przez bolesne rozstanie z pierwszą żoną. Komentatorowi wydawało się, że już wszystko ma poukładane, gdy nagle nadszedł cios.

To nie był mój wybór – wyjaśnił gwiazdor TVP w rozmowie z Rewią. Dziennikarz nie chciał zdradzić powodów rozstania, ale bardzo zależało mu na tym, aby uzyskać unieważnienie małżeństwa.

W końcu udało mu się rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Przeprowadził się z Gdańska do Warszawy i spróbował swoich sił na castingu do Telewizji Polskiej. Okazało się, że wygrał i szybko zdobył pracę w TVP.

Zajął się również konferansjerką na różnych imprezach. W ten oto sposób poznał się ze swoją obecną żoną, którą po raz pierwszy zobaczył na targach spożywczych. Po roku znajomości byli już małżeństwem.

Marzena Babiarz z wykształcenia jest tłumaczką języka hiszpańskiego. Wraz z mężem wychowała dwóję dzieci: Szymona (syna z pierwszego małżeństwa prezentera) oraz córkę Luisę.

Małżonkowie mogą mieć różne charaktery i zainteresowania, ale jeśli jest między nimi porozumienie, to wszystko da się pogodzić. Z Marzenką nie tylko bardzo się kochamy, ale mamy ten sam system wartości – zdradził gwiazdor TVP.

Gwiazdor TVP poznał miłość swojego życia

Wszystko wskazuje na to, że po zawirowaniach przeszłości, prezenterowi w końcu udało się poukładać swoje życie miłosne na nowo. W wywiadach często wspomina o tym, że bardzo kocha swoją żonę, a czas spędzony z najbliższymi jest dla niego bardzo ważny.

Staram się nie brać wtedy [w święta Bożego Narodzenia – przyp. red.] dyżurów w telewizji. Może dwa razy w życiu zdarzyło mi się prowadzić wiadomości sportowe w Wigilię. Ale już 20 minut później siedziałem przy wigilijnym stole w domu – przyznawał.

Dodawał, że Marzenia to jego kobieta życia. Dziennikarz z pewnością nie wyobraża już sobie przyszłości bez obecnej małżonki u swojego boku.

To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę, że po tamtej stronie będzie nam dane być razem – podsumował.

Przemysław Babiarz swoją historią pokazuje, że na każdym etapie naszego życia jest czas na wielkie zmiany. Wiedzieliście o tym, że miał w przeszłości jeszcze jedną żonę?

Zobacz zdjęcie:

tvp
fot. PAWEL DABROWSKI/East News

Przemysław Babiarz kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją pierwszą żoną. To kobieta podjęła decyzję o rozwodzie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl